Znaki zodiaku, trygony

wróżka, karty, tarot

Potocznie zwykło się uważać, że partnerzy reprezentujący ten sam żywioł -

Ogień - Baran Lew Strzelec

Powietrze - Bliżnięta Waga Wodnik

Ziemia - Panna Byk Koziorożec

Woda - Rak Skorpion Ryby

są doskonałym materiałem na partnera życiowego. Wydawałoby się, że takiemu rozumowaniu nie można nic zarzucić - przecież partnerzy ze wspólnego żywiołu będą do siebie podobni mentalnie i emocjonalnie, a zatem będą się doskonale rozumieli!

Problem polega na tym, że takiemu tokowi rozumowania można zarzucić kilka kardynalnych wad I to tłumaczy profesjonalna astrologia :

- żaden człowiek nie posiada cech wyłącznie swojego znaku zodiaku, jeśli spojrzymy na profesjonalny kosmogram zauważymy, że równie duże znaczenie jak położenie słońca, przypisuje się tam ascendentowi, oraz planetom rozmieszczonym na kole zodiakalnym. Krótko mówiąc - nikt z nas nie jest modelowym Rakiem, Bykiem, czy Strzelcem - posiadamy także wybitne cechy innych znaków zodiaku i innych żywiołów i chociaż nasz znak solarny jest bardzo istotny - to wcale nie oznacza to, że osoby urodzone w tych samych żywiołach będzie łączyć jakieś szczególne porozumienie. Natomiast znacznie bardziej prawdopodobna jest perspektywa postrzegania u swojego żywiołowego pobratymca tych samych nieznośnych cech, które również my posiadamy.

I dalej astrologia :

- solarne powinowactwo żywiołów nie jest również w partnerskim związku niczym ułatwiającym życie, mówi astrologia. Co więcej, taki układ zodiakalny skazuje parterów na nudę i jednostajność, kiedy dwoje ludzi ma takie same zalety, ale również podobne wady, życie może stać się nie do zniesienia!

Astrologia każe nam wyobrazić sobie dwie osoby reprezentujące żywioł ognia - dynamiczne i przebojowe ! Każdy konflikt pomiędzy nimi będzie zagrażał fundamentom ich związku, ponieważ obojgu będzie brakować tak potrzebnej w życiu domowym tolerancji.

Z kolei partnerzy z żywiołu wody - romantyczni nastrojowcy - będą nieustannie trzymać się za łapki, wyznawać miłość, czule szeptać do siebie, ale przy swojej niechęci do załatwiania spraw urzędowych mogą zapomnieć o sformalizowaniu swojego związku, i nie tylko

- jak wykazały badania naukowe, nie ma ścisłej zależności liczby udanych małżeństw od doboru zodiakalnego, a zatem Amor victis omnia - Miłość zwycięża wszystko. Nie znaczy to jednak, że możemy całkowicie ignorować astrologię i zodiakalne predyspozycje naszych partnerów. W każdym przypadku musimy starannie rozważyć ich słabei mocne strony, a także nasze preferencje. Bo wprawdzie trwałość naszego związku zapewniają miłość, tolerancja, zaufanie i partnerstwo, to jednak nasze oczekiwania będą lepiej spełnione przez partnera, który wykazuje naturalne predyspozycje w potrzebnej dziedzinie:

Ogień - Baran Lew Strzelec
Duży dynamizm i przebojowość, odwaga, aktywność, szczerość, natychmiastowa chęć działania, entuzjazm.
Nietolerancja, impulsywność, dydaktyzm, niecierpliwość, brak dyplomacji, brak taktu.

Powietrze - Bliźnięta Waga Wodnik
Komunikatywność, nowatorstwo, ciekawość świata, niezależność, bezstronność, intelektualizm, uspołecznienie.
Wygodnictwo, niezdecydowanie, powierzchowność, zmienność, niepraktyczność.

Ziemia - Panna Byk Koziorożec
Cierpliwość, spokój, konsekwencja, praktycyzm, dokładność,wiarygodność, pracowitość, obowiązkowość, wytrzymałość.
Krytykanctwo, oschłość, nieprzejednanie, pedanteria, materializm, dyktatorstwo.

Woda - Rak Skorpion Ryby
Wrażliwość, romantyczność, intuicja, uczuciowość, opiekuńczość, przywiązanie, szczerość, subtelność, altruizm.
Niezdecydowanie, zazdrość, wybujały seksualizm, przewrażliwienie, przesądność.


hipnoterapia

jako wróżka prowadzę od 20 lat salon tarota ciesząc się zaufaniem swoich klientów. moje wróżby pomagają odnaleźć sens życia, oraz uniknąć poważnych niebezpieczeństw. uważam, że w ten sposób wypełniam swoje posłannictwo polegające na pomocy innym ludziom. jako wróżka potrafię przewidzieć i przystępnie przedstawić węzłowe momenty życia, potrafię dopomóc w podjęciu trudnej życiowej decyzji. warto zasięgnąć mojej opinii również w sprawach pracy, przyszłości naszych bliskich, bądź w sprawach uczuciowych...

wróżka, tarot wróżby

jeśli chcesz poznać swoją przyszłość, jak potoczą się losy twojej rodziny, twojego związku uczuciowego, co czeka cię w pracy? zapraszam na przyjazny seans bo któż nie jest ciekawy co przyniesie mu przyszłość? jutro, za kilka dni, lub w ciągu najbliższych lat? dzięki kartom tarota można otrzymać odpowiedź na każde pytanie. sposobów na przewidywanie przyszłości jest wiele. tradycja przekonuje, że człowiek może przy pomocy wróżenia dowiedzieć się wszystkiego, co jest mu potrzebne, żeby zmienić niesprzyjający bieg swojego życia, lub odwrotnie, zachować i umocnić jego pomyślny aspekt, osiągając przy tym wewnętrzną wolność, albowiem odpowiedź na nasze pytanie jest już napisana...

trzeba tylko odczytać ją z materii delikatnej jak mgła... barwne karty rozłożone na białym stole mówią o szczęściu i spełnionej miłości... podróżnicy wszystkich światów płynący pod rozgwieżdżonym niebem, nie znający miejsca z którego przybyli i do którego dopływają, czasami uśmiechają się do gwiazd w podzięce za życzliwość.

i jednego możemy być pewni - bóg także czasem wróży sobie z listków akacji...

wróżka grażyna krygier