Być może

wróżka, karty, tarot

a oto przypowieść

„ W pewnej wsi mieszkał pewien gospodarz, który miał konia. Wszyscy jego sąsiedzi uważali go za szczęśliwca, bo tylko on dysponował koniem do ciężkich prac polowych.
Pewnego dnia przyszli do niego i powiedzieli :
- Ale masz szczęście gospodarzu
Na co on odpowiedział filozoficznie
- Być może…
Na drugi dzień okazało się , ze w nocy koń uciekł. Sąsiedzi pospieszyli do gospodarza, aby mu współczuć
- Ale was spotkało nieszczęście, gospodarzu.
Na co ten spokojnie odrzekł
- Być może…
Po kilku dniach koń, który uciekł wrócił i przyprowadził mu dwie dzikie konie.
Sąsiedzi nie mogli wyjść z podziwu i pobiegli do sąsiada
- Ale masz szczęście, teraz jesteś bogatszy niż przedtem
Na co gospodarz uśmiechnął się i odpowiedział
- Być może…
Na drugi dzień syn gospodarza ujeżdżał jednego konia, spadł i złamał nogę.
Znowu sąsiedzi przyszli i wyrażali współczucie, jakie nieszczęście go spotkało, bo teraz sam będzie musiał pracować ciężko w polu.
Na co gospodarz odrzekł niezmiennie:
- Być może…
Za kilka dni do wioski przybył oddział żołnierzy, który zabrał wszystkich młodych mężczyzn na wojnę. Tylko syn sąsiada został w domu, bo miał złamaną nogę.
Zrozpaczeni sąsiedzi przybiegli do niego i powiedzieli
- Ale macie szczęście gospodarzu !!! Twojego syna nie zabrali !!!
Na co ten ponownie odrzekł
- Być może…”

hipnoterapia

jako wróżka prowadzę od 20 lat salon tarota ciesząc się zaufaniem swoich klientów. moje wróżby pomagają odnaleźć sens życia, oraz uniknąć poważnych niebezpieczeństw. uważam, że w ten sposób wypełniam swoje posłannictwo polegające na pomocy innym ludziom. jako wróżka potrafię przewidzieć i przystępnie przedstawić węzłowe momenty życia, potrafię dopomóc w podjęciu trudnej życiowej decyzji. warto zasięgnąć mojej opinii również w sprawach pracy, przyszłości naszych bliskich, bądź w sprawach uczuciowych...

wróżka, tarot wróżby

jeśli chcesz poznać swoją przyszłość, jak potoczą się losy twojej rodziny, twojego związku uczuciowego, co czeka cię w pracy? zapraszam na przyjazny seans bo któż nie jest ciekawy co przyniesie mu przyszłość? jutro, za kilka dni, lub w ciągu najbliższych lat? dzięki kartom tarota można otrzymać odpowiedź na każde pytanie. sposobów na przewidywanie przyszłości jest wiele. tradycja przekonuje, że człowiek może przy pomocy wróżenia dowiedzieć się wszystkiego, co jest mu potrzebne, żeby zmienić niesprzyjający bieg swojego życia, lub odwrotnie, zachować i umocnić jego pomyślny aspekt, osiągając przy tym wewnętrzną wolność, albowiem odpowiedź na nasze pytanie jest już napisana...

trzeba tylko odczytać ją z materii delikatnej jak mgła... barwne karty rozłożone na białym stole mówią o szczęściu i spełnionej miłości... podróżnicy wszystkich światów płynący pod rozgwieżdżonym niebem, nie znający miejsca z którego przybyli i do którego dopływają, czasami uśmiechają się do gwiazd w podzięce za życzliwość.

i jednego możemy być pewni - bóg także czasem wróży sobie z listków akacji...

wróżka grażyna krygier