Horoskop

wróżka, karty, tarot

na podstwie fragmentów " Horoskopu erotycznego" Nin Schauberg
wróżka, Baranhoroskop Baran
Pan
Jeśli lękasz się ognia, daj sobie spokój z mężczyzna spod tego znaku, bo możesz się porządnie poparzyć. Jest w nich mama, ogień pragnień. Baran jest namiętnym kochankiem i ławo ulega namiętnościom. Dla kobiet, które wolą umiarkowana grę miłosną bywa po prostu niebezpieczny. Zdarza mu się być grubiański, ale tylko wtedy gdy partnerka chce mu przyprawić druga parę rogów, bądź nie jest nim w ogóle zainteresowana.

Pani
Szukasz bezbronnego niebożątka? Trzymaj się z daleka od pani Baran, bo długa listę swoich uwodzicielskich sztuczek wzbogaciła o kolejna rolę. Nieśmiałość i niepozorność to dwie cechy, których u niej nie znajdziesz. Mimo tego nieograniczonego arsenału wcieleń, jest ona jednak bardzo prostolinijna. Pragnie uwielbienia . Jej energia dorównuje zasobom wielkiej elektrowni i jest równie łatwopalna. Mimo to, oblegają ja sami sprzymierzeńcy, nie przeciwnicy. Mężczyźni ulegają przy niej metamorfozie, zmęczeni stają się żywotni, udziela się im więcej energii, niż od batoników M.


wróżka, BYKhoroskop Byk
Pan
Pragniesz delikatnych, subtelnych mężczyzn ? Strzeż się Byka, to perfekcyjnie zamaskowany macho. Strategie swoja przygotowuje gruntownie. Jest powściągliwy, kołysze cię w ramionach , jak na falach złudnego poczucia bezpieczeństwa. Nie napastuje, nie podszczypuje w samochodzie, w domu po programie wizyty grzecznie się żegna. Jest wytrwały, zdobywa tym wszystkie laury. Gdy zdobędzie swa ukochana, czyni ja naprawdę swoja ofiara. Byk stoi twardo na swoich nogach, podczas gdy inni tracą równowagę.

Pani
Czy chcesz zostać kawalerem ? Unikaj Pań Byków staranniej, niż klubu samotnych serc. Jeśli nie boisz się ostrzeżeń, zostaniesz zainfekowany i nie pomoże ci już witamina C, czy aspiryna. Pani Byk czyni ze swojego partnera mężczyznę kompletnie nieczułego na wdzięki innych kobiet, za to podatnymi na jej zaraźliwy seks. Podopieczna Wenus uważa, że również narodziła się z piany o zapachu najwyższego gatunku. Pani Byk potwierdza na ogół słuszność jednego z przydomków o pięknych pośladkach i uświadamia mężczyźnie, jak podniecającym zajęciem jest studiowanie form antycznej mitologii.


wróżka, BLIŹNIĘTAhoroskop Bliźnięta
Pan
Podwójny romans, przygodę z dwiema osobowościami , w majestacie etyki i prawa, zapewni ci tylko Bliźniak. Jeżeli będziesz chciała wiedzieć z kim masz do czynienia, połóż koło łóżka ściągawkę. Obydwu osobowościom natomiast, wspólna jest wiedza, że miłość to nie tylko słowo, to wiele słów. Tylko wtedy są w dobrej formie, gdy przewaga partnerki we wszystkich przejawach życia i miłości ogranicza się do sukcesów w sypialni. Nie daj Boże, aby dama ich serca osiągnęła karierę w życiu zawodowym.

Pani
To płocha, pełna gracji istota, bardzo obawiająca się gwałtu. Burze i nawałnice tak samo napawają ja lękiem, jak natarczywi kochankowie. Jak prawdziwy motyl, interesuje się więcej niż jednym kwiatem, czasem czule upieści jakiś uwodzicielski słupek, choć przecież zmierzała do zupełnie czego innego…Szybko nie schwytasz jej w małżeńskie sieci. Motyli się nie oswaja, motyle się bezinteresownie podziwia, zachwyca ich urodą.


wróżka, RAKhoroskop Rak
Pan
Czy marzy Ci się ogier-rekordzista ? Taki, co to pokona każdą przeszkodę, podbije każdą klacz i każdy dystans pokona galopem ? Skreśl w takim razie panów spod znaku Raka. Żyją oni bowiem i kochają stępa, nie znoszą walki o trofea i pozycje, nie działają pospiesznie i wprost i porusza się naprzód krokiem wstecz, nigdy nie tracąc z oczu właściwego celu. Jeśli chcesz kochać Raka, musisz nauczyć się cierpliwości, rozwijać ja i pielęgnować.

Pani
Uważasz lunatyków za wariatów ? Trzymaj się zatem z daleka od pani Raka. Delikatna , jak światło księżyca i czarująca jak noc w czasie pełni . Pani serwuje swemu mężczyźnie , który w szybkim tempie staje się uzależniony, starannie odmierzone dozy tkliwości. Za narkotyk ten, trzeba zapłacić w twardej walucie. Wymaga ona bowiem dotykalnych dowodów miłości w zamian za regularne dostawy słodkiej trucizny. Razem z bielizna musisz rozebrać ja z zahamowań i stosować się do swoistej instrukcji obsługi. Sformułowali ja dla ciebie producenci środków do pielęgnacji naczyń ze szlachetnej stali.


wróżka, LEWhoroskop Lew
Pan
Lubisz się opiekować nieudacznikami? Zachowaj swe zapędy dla panów spod innych znaków, bo akurat ten , nawet jeśli mu się cos nie powiedzie, potrafi każda porażkę obrócić w swój sukces. Jeśli zaś nie jest gwiazda wieczoru, zmienia po prostu otoczenie. Lew wierzy , że jest zwycięzcą. Na twarzy ma maskę wiecznego bohatera, a nawet jeśli nie, i tak wszyscy uważają, że jemu się powiodło. Emanuje z nich niezachwiana pewność siebie.. Są jak słońce, które jest ich planeta, lśniąc, jak one, najjaśniejsza gwiazda. Panowie spod tego znaku wyżej cenią sobie splendor swojego imienia, niż wymierne, finansowe zyski..

Pani
Czy marzysz o prostym życiu na wsi? Realizuj swoje sny bez pani lew, ta bowiem pasuje do chłopskiej zagrody jak … „ Dziewięć i pół tygodnia” do parafialnego kina. Niektórzy panowie traktują Lwice jak słodkiego kotka. Jasne, ma to uzasadnienie z punktu widzenia zoologii, ale psychologicznie i astrologicznie rzecz ujmując, mylą się kompletnie. Mogą to poznać na przykład w nocy, według znanego porzekadła, że wszystkie koty w nocy są czarne. Nic bardziej mylnego. Pani Lew nie pojawia się po to , aby zostać nie zauważona. Ona chce, aby wszyscy ją widzieli. Nie sycą jej w końcu myszy , a bogate komplementy. A i tu nie przyjmie byle czego. Potrzeba wielkiej fantazji , aby zaspokoić Lwicę.


wróżka, PANNAhoroskop Panna
Pan
Czy lubisz panów na luzie? Takich, w wytartych dżinsach i rozciągniętym swetrze, którzy krawaty traktują, jak węzły do duszenia ? Zrezygnuj zatem ze wszelkich kontaktów z panami spod znaku Panny, bo luz, to dla nich niechlujstwo, a "twórczy chaos" to wymówka dla nieporadności w sprawach bankowch, ubezpieczeniowych i planowaniu życia. Panna to znakomicie zorganizowany kawaler, nie trzeba mu żadnej pani domu do prowadzenia domu. A mimo to, czuje słabość do tej części damskiego rodu, która nie czuje się poniżona przy domowej kuchni i pilnowaniu pór posiłków. Opanowany, po mistrzowsku władający sztuką ekonomii.

Pani
Czy przy słowie „Panna” kojarzy ci się czystość i nieskazitelność ? Nie mylisz się zanadto, oceniając kobiety urodzone pod tym znakiem. Jej nieskazitelność sprowadza się przede wszystkim do mieszkania i ubioru. Już jako dziecko nie bawiła się z brudnymi rówieśnikami. W życiu dorosłym, życzy sobie, aby jej wybranek miał czyste sumienie, jak kołnierzyk u koszuli. Jeśli ukochany nie zamierza składać jej hołdów, to na pewno nie powinien jej źle traktować. Tego nie wypada czynić ani w kościele, ani w świętym cieniu sypialni. Gdy będziesz przestrzegał wszystkich przykazań, otworzy ci bramy do siódmego nieba.


wróżka, WAGAhoroskop Waga
Pan
Szukasz faceta, który zechce cię taka , jaką jesteś? W takim razie mężczyzna spod znaku wagi jest dla Ciebie bardziej niebezpieczny , niż najbardziej zwariowany fryzjer w mieście. Jego celem bowiem, jest modelować cię na zewnątrz i wewnątrz, tak długo, aż będziesz odpowiadała jego ideałowi. Szybko przekona ja , że ta fryzura ją postarza, a ukochane książki niczego nie uczą. Nowa bluzkę, szminkę, pan Waga kupuje na własny koszt. Najgorsze jednak, że jego ulepszające zapędy nigdy się nie wyczerpują. A to odkryje, że talia zlewa się za bardzo z biodrami, to uzna, ze pasemka tylko osłabiają jej włosy, albo stwierdzi , że te programy radiowe i telewizyjne tylko ja ogłupiają. Jeśli pracowicie będziesz odrabiała zadane przez niego lekcje, uczyni z ciebie swe życiowe posłannictwo aż po grób. Jeśli zaczniesz protestować, poszuka sobie pilniejszej uczennicy.

Pani
Ważyć, rozważać, uważać – to podstawowe zwroty w niezdecydowanych, niejednoznacznych wypowiedziach Wagi . Na najbardziej intymne pytania, odpowie "rób, co uważasz za stosowne". Jeśli tak zrobisz, wygrałeś szczęśliwy los i ...zdobyłeś panią Wagę. Musisz jednak dbać o tę istotę, a pani waga zrewanżuje ci się w dwójnasób za okazaną miłość i czułość. W swojej śmiałości podobna jest do królika i tak samo , jak on , lęka się ataków. Gdy ukochany już pierwszego wieczoru naciera na nią z obnażonym mieczem, ona chowa się u rodziców lub w świecie konwenansów i wymówek.


wróżka, SKORPIONhoroskop Skorpion
Pan
Jeśli lubisz mężczyzn, których trudno zniechęcić, to poderwij Skorpiona. W starciu o kobietę spokojnie przeżyje dwie potyczki. W trzeciej jednak uderzy z taka siłą, że wszyscy konkurenci będą jeszcze otrząsać się po ciosach, gdy on odbierać będzie trofeum. Komentarze w stosunku do Skorpiona są pełne relacji o gwałtach, pijaństwie, nieokiełznanej żądzy i samczym zapamiętaniu. A wszystkie te opowieści snują najczęściej mężczyźni pozbawieni temperamentu, sexappealu i powodzenia u kobiet. Skorpion, kiedy wypatrzy sobie ofiarę, nic więcej go nie interesuje.

Pani
Czy bardzo boisz się o to, aby cię nie przejrzano ? Zatem oprócz unikania psychoanalityków, jasnowidzów i rentgenologów, powinieneś schodzić z drogi również pani Skorpion… Scotland Yard byłby wdzięczny za taka wiedze o podejrzanych, jaką ona ma o swoim ukochanym. Ona ma intuicję. Wyczuwa jego myśli i uczucia lepiej niż kot śpiący w szafie, podczas gdy jego pani wyciąga do krojenia świeże mięso. Wie tez wszystko o sobie. Poznała najskrytsze i najbardziej podstępne zakamarki swojej duszy. Ponieważ sama ma to i owo do ukrycia, podejrzewa wszystkich potencjalnych partnerów i zaraz na dzień dobry zagląda pod dywany.


wróżka, STRZELEChoroskop Strzelec
Pan
Jeśli szukasz gosposi do kuchni i niańki do dziecka, skreśl z listy pana Strzelca, ostatecznie i nieodwołalnie. Ma wiele wymówek aby usprawiedliwić swe błędy i skok w bok. Żadna nimfa nie jest w stanie umknąć jego oczom i rekom. Żadna księżniczka królewskich kształtów nie jest przed nim bezpieczna. Potrafi się zmieniać szybko i często, nawet w gosposie lub niańkę, ale nie na długo, bo w tych sztucznych wcieleniach czuje się nie najlepiej. Pozory szybko znikają , a on traci kolejna kochankę. Najchętniej jest stale w drodze : do nowej posady, do nieznanego kraju, do nowego mieszkania, do nowej kobiety.

Pani
Podnieca cię wstydliwa powściągliwość i dziewiczy rumieniec ? Jeśli związałeś się z panią Strzelec, nie mogłeś trafić gorzej. To kobieta, która w młodości z niejednego pieca jadła chleb, i gdyby nawet zachowała niewinność, to o tym co warty jest grzech, wie lepiej od ciebie. Ma główkę nie od parady, a świat mężczyzn obserwuje lepie niż niejeden inwestor , kurs bankowy euro. Choćby urodziła się w najdalszej prowincji, nie znosi zapaszku niedzielnych obiadków. Wśliźniesz się w jej łaski kupując wille na Saskiej Kępie lub garsonierę na warszawskiej Starówce.


wróżka, KOZIOROŻEChoroskop Koziorożec
Pan
Lubisz alpinistów ? Jeśli tak, to pan Koziorożec będzie dla ciebie dobrym partnerem. To pan, który wdrapując się na najmniejszy pagórek, będzie sądził, że osiągnął najwyższy szczyt sukcesu, czy seksualnych rozkoszy. Przybyć, jest dla niego ważniejsze, niż pokonać odległość. Chętnie ogląda resztę świata, ale najchętniej z góry. By to osiągnąć, chętnie zrezygnuje z wygód i przytulności, dobrego jedzenia i towarzystwa. Jest świadomy zagrożeń, jakie niesie jego namiętność, i boi się odpaść ze ściany, ale żądza, aby dojść na samą górę jest silniejsza od strachu.

Pani
Czy pociągają cię żywiołowe dziewczyny w zwariowanych ciuchach? Nie dla ciebie zatem jest pani Koziorożec ubrana w biała bluzkę, nienaganny blezer i nienaganna fryzurę. Nie przyjeżdżaj po nią najnowszym modelem Mercedesa, bądź jedynie punktualny co do sekundy. Rozsądna pani Koziorożec nie spodziewa się uwielbienia, a we wszystkich dziedzinach życia przywiązuje wagę do właściwej kolei rzeczy. Najpierw będziesz musiał opowiedzieć jej o swojej pracy, zainteresowaniach, aby potem dopiero wyznać jej miłość.


wróżka, WODNIKhoroskop Wodnik
Pan
Szukasz romantyka ? Nie inwestuj swych uczuć w pana spod znaku Wodnika. Łkające skrzypce i matki, powiewne loki i smukłe kochanki pasują do nich jeszcze mniej niż kraciaste bambosze. To wróg wszelkich konwenansów. Na jednym możesz u Wodnika polegać - nigdy nie zaufa swym współpracownikom i prognozie pogody, bo ufa wyłącznie swojemu instynktowi. Zrozum zatem, że jeśli chcesz być pewna mężczyzny, tak jak swojej emerytury, zrezygnuj z Wodnika. Jeśli jednak przeciętny mężczyzna znudził cię, jak przemówienie posłów, to istotnie Wodnik jest znakomitym partnerem.

Pani
Czy lubisz pstrągi ? Jeśli to pytanie budzi w tobie skojarzenia wyłącznie kulinarne, nie próbuj nawet myśleć o pani Wodnik. Przypominają one bowiem pstrągi, ale jako istoty zwinne, szybkie w kryształowej aurze dającej się porównać z lodowata woda górskich strumieni. Trudno je pochwycić, a partner pani Wodnik musi wykazać się odwaga, sprytem, błyskawiczna reakcją. Kto kocha te kobietę nie musi opływać w dostatki, ale za to powinien wykazać niewyczerpany talent improwizacji, bo ona kocha niespodzianki i ich autorów.


wróżka, RYBYhoroskop Ryby
Pan
Masz już dość Schwarzeneggera ? Znudził ci się typ osiłka i supermana ? Odżyjesz zatem w towarzystwie pana spod znaku Ryb. W piękny wiosenny dzień, nie będzie koncentrował twojej uwagi na swych mięśniach, a skieruje ja na wyrastające spod śniegu świeże, zielone pączki krokusów. Woli „ Annę Kareninę” od wszystkich anabolików świata. Zafascynować go może tylko światła, inteligentna kobieta. On chce spacerować z ukochaną w sierpniowej ulewie, pod prąd modom i trendom, skryć się gdziekolwiek i wyładować w małym , romantycznym hoteliku, w którym nikt się was nie spodziewał.

Pani
Podniecają cię pielęgniarki ? Wcale nie musisz łamać nogi, ni poważnie się ranić, by podbić serce pani spod znaku Ryb. W porównaniu z nią, biblijny Samarytanin był grubianinem i okrutnikiem, bo ona nie tylko troszczy się o chore ciało. Pielęgnuje również dusze. A im bardziej jesteś wrażliwy i podatny na ciosy, tym bardziej jej się podobasz, Tym więcej masz zalet w jej oczach. Jeśli przyznasz się do swoich słabości, dodasz tej kochającej istocie siły. Ona potraktuje twe cierpienia z należyta powaga. Czułym dotykiem tkliwie zadba o twa męskość, nie lękając się najbardziej wyczerpującego masażu. na podstwie fragmentów " Horoskopu erotycznego" Nin Schauberghipnoterapia

jako wróżka prowadzę od 20 lat salon tarota ciesząc się zaufaniem swoich klientów. moje wróżby pomagają odnaleźć sens życia, oraz uniknąć poważnych niebezpieczeństw. uważam, że w ten sposób wypełniam swoje posłannictwo polegające na pomocy innym ludziom. jako wróżka potrafię przewidzieć i przystępnie przedstawić węzłowe momenty życia, potrafię dopomóc w podjęciu trudnej życiowej decyzji. warto zasięgnąć mojej opinii również w sprawach pracy, przyszłości naszych bliskich, bądź w sprawach uczuciowych...

wróżka, tarot wróżby

jeśli chcesz poznać swoją przyszłość, jak potoczą się losy twojej rodziny, twojego związku uczuciowego, co czeka cię w pracy? zapraszam na przyjazny seans bo któż nie jest ciekawy co przyniesie mu przyszłość? jutro, za kilka dni, lub w ciągu najbliższych lat? dzięki kartom tarota można otrzymać odpowiedź na każde pytanie. sposobów na przewidywanie przyszłości jest wiele. tradycja przekonuje, że człowiek może przy pomocy wróżenia dowiedzieć się wszystkiego, co jest mu potrzebne, żeby zmienić niesprzyjający bieg swojego życia, lub odwrotnie, zachować i umocnić jego pomyślny aspekt, osiągając przy tym wewnętrzną wolność, albowiem odpowiedź na nasze pytanie jest już napisana...

trzeba tylko odczytać ją z materii delikatnej jak mgła... barwne karty rozłożone na białym stole mówią o szczęściu i spełnionej miłości... podróżnicy wszystkich światów płynący pod rozgwieżdżonym niebem, nie znający miejsca z którego przybyli i do którego dopływają, czasami uśmiechają się do gwiazd w podzięce za życzliwość.

i jednego możemy być pewni - bóg także czasem wróży sobie z listków akacji...

wróżka grażyna krygier wróżka, Baranhoroskop Baran
Pan
Jeśli lękasz się ognia, daj sobie spokój z mężczyzną spod tego znaku, bo możesz się porządnie poparzyć. Jest w nich magma, ogień pragnień. Baran jest namiętnym kochankiem i łatwo ulega namiętnościom. Dla kobiet, które wolą umiarkowana grę miłosną bywa po prostu niebezpieczny. Zdarza mu się być grubiański, ale tylko wtedy gdy partnerka chce mu przyprawić druga parę rogów, bądź nie jest nim w ogóle zainteresowana.

Gdy Baran udaje się na polowanie, chce przyciągać wszystkie spojrzenia, chętnie demonstruje owłosiona klatę i uważa, że tak wspaniałemu mężczyźnie najwspanialsze sztuki same powinny wpadać w ramiona. Łatwa zdobycz interesuje go tylko przelotnie. Mimo, że sam łatwo flirtuje, to poszukuje kobiet, pod tym względem wstrzemięźliwych. Ukochanej zbuduje złota klatkę, bo jak rajskiego ptaka, chce mieć ja tylko dla siebie. Rywali przepędza uważając, że ukochana doceni to, jako najlepszy dowód jego męskości. Lubi sprzeciw, utarczki, to go podnieca. Argumenty zastępuje siłą głosu. Pan baran upiększa czasem rzeczywistość. Kasjerka w supermarkecie jest w jego relacjach panią przy komputerach, studentka - dwa kroki od doktoratu, a ekspedientka z butiku robi karierę w świecie mody. Mimo tych małych podstępów, panowie spod znaku Barana nie maja pojęcia o strategii i dyplomacji.

Wszelkiego rodzaju poradnictwo w ars amandi, tylko Barana upokarza i irytuje. Opracowane przez znawców tematu i feministki wszelkie sposoby na kobiety, Baran uważa za fałszywe. Nie studiuje mapy stref erogennych, nie stoi i nie czeka, jest zuchwały i zdobywczy. Nieśmiałe i pokorne kobietki działają na niego tak, jak waleriana, podniecają go zaś panie, na których będzie mógł wyostrzyć swa duchową i cielesną broń. Chce dominować i rządzić. Migrena i przemęczenie to nie wymówki dla niego. Jeśli pani nie ugasi jego pragnienia, pójdzie ugasić go gdzie indziej. Baran uwielbia eksperymenty, uległość go nudzi, słodki opór bawi. To perfekcyjny kochanek nienawidzący zatęchłej rutyny.

Ma upodobanie do kobiet łączących talenty kulinarne, domowe z łóżkowymi. Planując urlop ciągnie ich tam, gdzie gorąco: do Meksyku, Andaluzji, na Sycylie, do Maroka, Rzymu, Grecji. To właśnie w czasie urlopu fantazja Barana nie zna granic. Co chwila odkrywa nowe miejsca, w których można uprawiać miłość, co go całkowicie pochłania, i nie wolno wspominać wtedy o nowych butach, makijażu, bo Baran uważa, że ukochana powinna z fal morskich wynurzać się taka sama, jak po wyjściu od speca make-upu. Na górskich bezdrożach będzie demonstrował zręczność za kierownicą i w roli kochanka.


wróżka, Baranhoroskop Baran
Pani
Szukasz bezbronnego niebożątka? Trzymaj się z daleka od pani Baran, bo długą listę swoich uwodzicielskich sztuczek wzbogaciła o kolejną rolę. Nieśmiałość i niepozorność to dwie cechy, których u niej nie znajdziesz. Mimo tego nieograniczonego arsenału wcieleń, jest ona jednak bardzo prostolinijna. Pragnie uwielbienia. Jej energia dorównuje zasobom wielkiej elektrowni i jest równie łatwopalna. Mimo to, oblegają ja sami sprzymierzeńcy, nie przeciwnicy. Mężczyźni ulegają przy niej metamorfozie, zmęczeni stają się żywotni, udziela się im więcej energii, niż od batoników M. Kontakty z nią to uzależnienie najprzyjemniejszej natury. Po pani Baran, kobiecy świat smakuje mężczyźnie jak talerz owsianki, zamiast polędwicy w sosie chili. Oczywiście, związek z nią, przyprawiony jest i odrobina goryczy. Partner nie powinien być wrażliwy, bo może być dotknięty bolesnymi uwagami, bezlitosnym szyderstwem. Najlepiej, niech puszcza mimo uszu wszystko z czym nie może się pogodzić, bo wtedy czekają go same słodkie chwile.

Pani Baran w domu występuje w roli domowej kotki, i dopiero gdy mężczyzna nie może bez niej jeść, spać i myśleć, wydobywa z ukrycia swe prostujące się rogi i przechodzi do ataku. Konsekwentnie stawia na swoim, nawet wtedy, gdy telewizor krzywo stoi. By dopiąć swego, wyciąga kobieca broń : krokodyle łzy, trzepotanie rzęs, płynny ruch bioder. Sztukę karkołomnej argumentacji przyswoiła już na etapie szkoły podstawowej do perfekcji, choć jej brak logiki jest porażający. Pani Baran jest prowokująca. Możesz ja spotkać na dyskotekach, butikach i najdroższych salonach. Obcując z nią musisz się wyrzec wszelkich zasad.

Ochotę na miłość pani Baran ma praktycznie zawsze, ale wcale nie jest łatwa. Lubi grać pierwsze skrzypce, a jej nastroje mogą przypominać prognozę pogody. Nie zdobywaj ja szturmem, tylko krok po koku. Łagodnie muskaj włosy, czule przygryzaj koniuszki uszu, rozpalaj wargi, nie zapominaj o swoim podziwie i komplementach. Letni kochankowie i leniwi mężowie nie zatrzymają jej przy sobie. Ma apetyt na egzotykę i ostre, wyszukane specjały, sama jest zaś tak odkrywcza, że dopisanie kilka rozdziałów Kamasutry nie stanowiłoby dla niej problemu. Wytrzymałość długodystansowca, u szczytu daleko jej do wyczerpania. Jej motto brzmi "Nie będziesz miał bogiń cudzych przede mną". Jest romantyczna, i gdy kochanek wplecie jej kwiat jaśminu we włosy lub u ulicznego grajka zamówi ulubiona melodie, mogą się kochać z miejsca i natychmiast. W codziennym życiu jest dojrzała do pokojowej nagrody Nobla tylko wówczas, kiedy pozbędzie się agresji w miłosnych potyczkach. W przeciwnym razie robi wrażenie właściciela koncernu zbrojeniowego.

Jeśli na urlopie szukasz harmonii, pomysł wyjechania z panią Baran odłóż w zapomnienie.. Jeżeli nudzą cię popołudniowe ciasteczka i kawka, studiowanie nad basenem gazety giełdowej, będziesz się czul znakomicie! Panią Baran interesują uniesienia partnera, a nie kurs dolara czy euro. Jeśli będziesz oddawał się statystykom, sprowokuje cię flirtem z innym mężczyzną. Do życia klasztornego ma takie same predyspozycje, jak Madonna. Przekłada towarzystwo męskie nad damskie, nie znosi ograniczania wolności, wiec torturą są dla nie dokładne rozkłady dnia pensjonatów. Znajduje się u szczytu marzeń będąc w Meksyku czy na Hawajach, ale zadowoli się również gorącym piaskiem Chałup. I tu i tam spełni każde życzenie swojego kochanka. Musi on jednak pamiętać, że jego wybranka woli szampańskie tropiki, niż kominek pośród śniegu i lodu .


wróżka, Bykhoroskop Byk
Pan
Pragniesz delikatnych, subtelnych mężczyzn ? Strzeż się Byka, to perfekcyjnie zamaskowany macho. Strategie swoja przygotowuje gruntownie. Jest powściągliwy, kołysze Cię w ramionach, jak na falach złudnego poczucia bezpieczeństwa. Nie napastuje, nie podszczypuje w samochodzie, w domu po programie wizyty grzecznie się żegna. Jest wytrwały, zdobywa tym wszystkie laury. Gdy zdobędzie swą ukochaną, czyni ją naprawdę swoją ofiarą. Byk stoi twardo na swoich nogach, podczas gdy inni tracą równowagę. W świecie faktów czuje się lepiej niż w zamkach na lodzie. Lubi wszystko, co pewne. Tradycje, zasady, utarty porządek i hierarchię. Tylko to wino naprawdę mu smakuje, które sam wybierze i sobie naleje. Na swe towarzyszki wybiera piękne kobiety. Ziemskie i erotyczne doznania stanowią dla niego jedność.

Wśród dam, słoneczny Byk radzi sobie znakomicie, wdając się z wybranka w poważne rozmowy. Jeśli trafi pod właściwy adres zdradza swa naturę i zamiary. Jeśli zainteresujesz się Bykiem, powinnaś traktować go, jak prawdziwy smakosz - znawca kawioru - z pełna naturalnością, wtedy poczujesz pełny apetyt. Byk zabiera się do dzieła długo, i kiedy kobieta pokazuje jaka konkurencja o nią zabiega, wcześniej czy później, będzie musiała zadowolić się właśnie nią. Byk rezygnuje, traci zainteresowanie. Byk osiąga szczyt powoli, ale gwałtownie.

Ceni gry miłosne, jako najbardziej wyrafinowane menu. Jego maniery przy stole, są tak samo ważne, jak brak manier po wszystkim. Nie znosi diety. Solidna musi być potrawa i kobieta.. Jako prawdziwy smakosz, nie spieszy się, powoli upaja się smakiem. Jeśli nie dostanie niczego w domu, wyjdzie dożywić się na mieście. Na co dzień ustatkowany , w sypialni uprawia podniecające sporty, którym co prawda daleko do seksualnej akrobatyki, ale nie traktuje łóżka jak sali gimnastycznej a miłości, jako sportu wyczynowego. Dla niego, rozkładane siedzenia w samochodzie, to tylko siedzenia. Nie znosi miłosnych fast foodow. Gdy kobieta udowodni, ze ma delikatne podniebienie, będzie wiedział, jak zaspokoić jej apetyt. Kobieta Byka nie ma prawa łasuchowaci na boku, bo to mogłoby rozwścieczyć go do granic wytrzymałości.

Nie jest gaduła, ale preferuje kobiety elokwentne. Gdy podróżuje po obcych krajach lubi, gdy kobieta wyręcza go, szczególnie w obcym języku. Pozwoli jej wszystko załatwić, byle by sama o niczym nie decydowała. W łóżku i przy stole chce być obsłużony z należytą wprawą i atencją. Zdecydowanie przedkłada łóżko w dobrym hotelu nad spanie w śpiworze pod gołym niebem. Byk panuje nad światem i dzieży ster za kierownica, jego partnerka zaś , gdzie indziej może wykazać się talentem w posługiwaniu ręką. Podniecają go historie o niewolnicach i haremowych książętach, co może odczuwać partnerka, kiedy podróżuje z nim przez Maroko, Algierie lub Turcję. W Hiszpanii czuje się mniej prowokowany, gdzie byle żigolo rozkłada byka na dwie łopatki. Byk bywa drażliwy, wiec uważaj, bo w takich sytuacjach potrafi zniszczyć dobry nastrój urlopu, konkurentów i ukochaną.


wróżka, Bykhoroskop Byk
Pani
Czy chcesz zostać kawalerem ? Unikaj Pań Byków staranniej, niż klubu samotnych serc. Jeśli nie boisz się ostrzeżeń, zostaniesz zainfekowany i nie pomoże ci już witamina C, czy aspiryna. Pani Byk czyni ze swojego partnera mężczyznę kompletnie nieczułego na wdzięki innych kobiet, za to podatnymi na jej zaraźliwy seks. Podopieczna Wenus uważa, że również narodziła się z piany o zapachu najwyższego gatunku. Pani Byk potwierdza na ogół słuszność jednego z przydomków o pięknych pośladkach i uświadamia mężczyźnie, jak podniecającym zajęciem jest studiowanie form antycznej mitologii. Jak jej opiekunka, Pani Byk chętnie identyfikuje się z uroda i erotyką, zaś co do płodności, woli asekurować się farmakologią. Pani Byk ma wiele wspólnego ze swoim astrologicznym odpowiednikiem, bardzo powoli się podnieca, kiedy to już nastąpi, staje się dzika, nie do poznania. Jej jedno spojrzenie sprawia, aby mężczyźni tracili głowy, ale jeśli wcześniej nie zdobyli doświadczenia z innymi paniami, są gotowi fałszywie ja oceniać.. Nie pasuje ona ani do klasy wampów, nie jest również łatwa panienka dla playboya. W jej piersi bije serce tylko dla jednego mężczyzny.

Udaje gruboskórną, ale tak naprawdę jest równie wrażliwa, jak mężczyzna , który zatnie się w palec. Rani ją zdrada, panowie, którzy zbyt szybko chcą ją zdobyć. Gdy rozpoczyna flirt, rzadko myśli o łóżku. W sypialni, zamiast westchnień wampa, wydaje dziecięce szczebioty. Przygotowuje ukochanemu jego ulubione dania. Sukces w kuchni, oznacza sukces w łóżku, Gdzie również stosuje swoje przepisy. Obsypując ją pieszczotami od stóp do głów, można zdać egzamin wstępny. Pani Byk rozwija się w różnych kółkach, klubach, akcjach, w których coś trzeba zmienić gruntownie, co i kiedy nieważne.

W seksie czasem zachowuje się tak, jakby była pruderyjna, ale to tylko pozory. Naprawdę chodzi jej o to, aby nie naruszyć dobrego tonu.. Do seksu potrzebuje takich przypraw jak nastrój, muzyka, poezja, inaczej czuje się jak sex-maszyna. Po przydługim wstępie, traci samokontrolę. Nie lubi pośpiechu, seksu na łapu capu, lubi długotrwała grę wstępna. Bogactwo wariacji i przygrywek. Ceni kochanków, którzy niczym nie skrępowani zmierzają do celu, wykazując przy tym znawstwo i opanowanie rzemiosła. Wymaga odpowiedniej oprawy , aby mogła zajaśnieć pełnym blaskiem. Mężczyzna, który chce ja zdobyć musi usunąć wszystkie relikwie przeszłości i wcześniejsze trofea. W przyszłości nie ma miejsca na przeszłość !

Panią Byk interesują nagie fakty. Nie wierzy w wyposażenie opisywanego jacht, lub zalety swego ciała. Z nieufnością patrzy na ludzi, którzy poszukują wewnętrznych wartości, których podejrzewa o zewnętrzne kłopoty. W najdroższym hotelu kochanek zaimponuje jej naprawdę tylko wtedy, gdy złapie kelnera na krętactwie. Darujcie sobie opowiadanie o tym, jak to chcecie dzielić z nią dobre i złe, zaproponujcie jej lepiej, że pokryjecie połowę kosztów benzyny. W czasie urlopu w tropikach pani Byk będzie wyglądała jak na przyjęcie w normalnych warunkach.. Panie spod tego znaku nie są jednak takie same, jedne napiętnowane są żywiołem ziemi, inne to córy Wenus. Te pierwsze kochają piesze wędrówki i zdrowy wysiłek, drugie zmęczone nie ulegną powabom seksualnych rozkoszy. Jeśli chcesz ja uwieść, zaplanuj urlop wśród gór i przygotuj fascynujące trasy wspinaczek. Panie nie znoszą nadmiaru romantyzmu, a Wenecja i gondola są dla nich stratą czasu i pieniędzy.wróżka, Bliznietahoroskop Bliznieta
Pan
Podwójny romans, przygodę z dwiema osobowościami, w majestacie etyki i prawa, zapewni ci tylko Bliźniak. Jeżeli będziesz chciała wiedzieć z kim masz do czynienia, połóż koło łóżka ściągawkę. Obydwu osobowościom natomiast, wspólna jest wiedza, że miłość to nie tylko słowo, to wiele słów. Tylko wtedy są w dobrej formie, gdy przewaga partnerki we wszystkich przejawach życia i miłości ogranicza się do sukcesów w sypialni. Nie daj Boże, aby dama ich serca osiągnęła karierę w życiu zawodowym. Ich planeta, Merkury jest bogiem kupców i złodziei. Bezkarnie kradną zatem serca i prowadza ożywiony handel zakochanymi duszami. Mimo, że trzpioty i pędziwiatry, to jednak czarujący, zawsze w drodze. Kiedy wylądują przez nieuwagę, przypadkiem w wychwalanym porcie, już zaczynają go trawić lęki przed rdzą i zastojem. Tylko czeka by wyruszyć w nową podróż. Trzykrotne małżeństwa nie stanowią dla nich przywileju wielkich gwiazd. Za żadną kobieta nie ronią łez.. We wszystkich widzą jakość rozrywki, o niektórych lubią opowiadać w kręgu przyjaciół, bawiąc się słowami, jak karmelkami. Gdybyś mimo tego, chciała podbić serce Bliźniaka, przeobraź się w chodząca zagadkę. Gdy Bliźniak rozwiąże jej fragment, komplikuj następny. Nie pozwól, aby poznał wszystkie tajemnice, bo zechce szukać dalej, ale gdzie indziej. Fascynują go kobiety, które trudno rozgryźć. Po Merkurym, Bliźniak odziedziczył zręczne przeguby i łatwość słowa. Jego przeprosiny smakują, jak wykwintne czekoladki, a sztuka przystosowania czyni go zwycięzcą na oficjalnych kongresach, jak i w seksualnych potyczkach. Do wszystkiego podchodzi niefrasobliwie. Najbardziej interesują go kobiety, które potrafią żonglować piłkami, słowami i aluzjami. Tylko w ich towarzystwie czuje się pewny, że nie zniszczą cudownego bezwstydu życia głębokimi, ciężkimi uwagami. Tylko panie, które traktują go lekko i niepoważnie, gwarantują mu, że nie musi w łóżku się bać rozmów o alimentach i pierwszych wspólnych meblach. Bliźniak jest wirtuozem rozrywki. Potrafi wcielić się w każda rolę. Jest komiczny, mądry, dowcipny i wybuchowy, nie znosi ról tragicznych. Gdy jego dama wpadnie w szekspirowskie frazy, Bliźniak szybciutko zmienia scenę. Wyżej ceni samo uwodzenie, niż jego skutki. Jego paplanie jest lekkie, jak francuska potrawa i pogodne, jak czerwcowe niebo. Nawet feministki ulegają jego wdziękom, tak cudownie potrafi zostać ojcem ich przekonań.

W łóżku gra rolę misjonarza, który wciela wżycie biblijne przykazania o podporządkowaniu kobiety. Wykazuje przy tym talent aktorski i reżyserski. Pani, która ma problemy z nadwagą, pracą zawodową, finansami i epcko mu to przedstawia, uśpi jego miłosne zapały ze skutecznością równą debacie w sejmie. Bliźnięta to fan-klub kobiet wygadanych. Chętnie łączą grę wstępną z gra słów, bo udane figury stylistyczne podnoszą jego wolę innych akrobacji. Jeśli chcesz być z nim szczęśliwa, musisz być skłonna do zmian. To zawodowiec, zdolny przestawić się na każdą pozycję.

Cisza, podróże medytacyjne, ustronie górskie są dla Bliźniaka tak samo atrakcyjne , jak owsianka dla wyrafinowanego smakosza. Kocha kipiące dowcipem rozmowy, namiętności i kobiety podniecające jak cygańska muzyka. Urlop z nim nie jest bardziej męczący, niż picie szampana i przyjmowanie bukietów róż. Nie cierpi oglądania starych ruin, zabytkowych kościołów, bo obumiera w nim seks. W obliczu gotyckich katedr doznaje paraliżu męskich sił. I choć bardzo giętki, nie nagnie się do wysiłku. Najwyżej ceni sobie wyprawy, gdzie parkować może przy hotelowym łóżku, a portier zaniesie mu do pokoju okulary słoneczne. Lubi odmianę, ale tylko wtedy, gdy nie związana jest z wysiłkiem fizycznym.

wróżka, Bliznietahoroskop Bliznieta
Pani
To płocha, pełna gracji istota, bardzo obawiająca się gwałtu. Burze i nawałnice tak samo napawają ja lękiem, jak natarczywi kochankowie. Jak prawdziwy motyl, interesuje się więcej niż jednym kwiatem, czasem czule upieści jakiś uwodzicielski słupek, choć przecież zmierzała do zupełnie czego innego...Szybko nie schwytasz jej w małżeńskie sieci. Motyli się nie oswaja, motyle się bezinteresownie podziwia, zachwyca ich urodą. Pani chętnie przebywa tam, gdzie nie sparza jej skrzydełek zbyt gwałtownymi ruchami lub ogniem dużej namiętności, gdzie nie będą jej zarzucali, że smakowała już rozkoszy miłości gdzie indziej. Kto zrani motyla słowem, czynem lub spojrzeniem, ten zabija jego pożądanie. Kto zaś opanował sztukę subtelnej czułości, ten może się wznieść z tym stworzeniem na szczyty seksualnych rozkoszy. Wszystkie wyglądają tak, jakby nosiły imię Ewa i miały cale kosze jabłek. Ledwie jeden mężczyzna zostanie przegnany z raju, już pojawia się następny.. Pani spod tego znaku jest owocem o wielu smakach, raz słodka, raz trudna do zgryzienia, raz raczej cierpka, nigdy zaś gorzka czy skwaszona. Kto poznał jej wdzięki, musi przejść później kurację odwykową. Jest równie niestała , co brat Bliźniak. Dusi się w domowych pieleszach. Gdy wydaje się jej, ze trafiła na właściwego mężczyznę, ustawia go na piedestale i podziwia, by w końcu dojść do wniosku, że to tylko atrapa dekoracji wystaw.

Przy jej ciekawości życia, rozczarowania są tak oczywiste, jak podatki. Nie nasyci się seksualna kartoflanką. W swojej erotycznej karcie dań, bardzo dba o odmianę. Siebie serwuje za każdym razem inaczej. Raz, jako luksusowy kąsek w odlotowych ciuchach, raz w szorstkiej włosienicy, jako dziewczę z prowincji. Raz egzotycznie pikantna, innym razem omdlewająco słodka. Jeżeli mężczyzna uważa, że nic go już nie zaskoczy, bo z wielu pieców chleb jadał, to przy pani Bliźniak weźmie zimny prysznic, a jeśli będzie opieszały, pani pozbędzie się go szybciej niż kataru.. Lubi szczyptę zazdrości, czasem o jedną za dużo, kto jednak myśli, że założy jej pas cnoty, utraci ją z pewnością. Taktyka jej zachowania polega na tym , aby wydawało się, że nie ma żadnej. Męczą ja zwietrzałe anegdoty i kawaly. Flirtowanie jest dla niej codzienna gimnastyka wdzięku.

Nie cierpi umawiania się na określone godziny, stałych związków i przyzwyczajeń. Ciągła zmiana pozycji należy do jej zasad w pracy i miłości. W jej oczach należy czytać uważniej niż w raportach giełdowych, bo jej nastroje zmieniają się częściej niż kursy walut. Najwyżej ceni ruchliwość. Planowanie dziecka, kupna mieszkania na kredyt, doprowadzają ja do obłędu. Za to ten, kto znienacka zabierze ja do Paryża, długo będzie pamiętał te upojne noce. Patetyczne wyznania miłosne nudzą ją, jak niedzielne kazania. Ten, kto tryska dowcipem, zdobędzie ja szturmem. Jej znawcy ryzykują, dbają o niespodzianki i odmianę, zamiast posługiwać się systemem, zdobywają z miejsca sex-punkty. Droga do jej ciała prowadzi przez głowę.

Urlop w aurze sporu, kulturalny wypoczynek, programy rozwoju, jak zamki nad Loara, czy trasa Orlich Gniazd wyklucza jej wszelką zdolność do rozwiązłości. By uciec od podobnych problemów, należy uwięzić ją tam, gdzie można biegać w strojach Adama i Ewy, w gustownym odcieniu lekkiego brązu. Dzika wyspa tak, ale nie samotność. Mały wiejski domek na końcu świata czyni z niej wulkan o temperaturze zamrażarki. Trzeba wziąć ja do Ritza, a uczyni cię księciem z bajki.wróżka, Rakhoroskop Rak
Pan
Czy marzy Ci się ogier-rekordzista ? Taki, co to pokona każdą przeszkodę, podbije każdą klacz i każdy dystans pokona galopem ? Skreśl w takim razie panów spod znaku Raka. Żyją oni bowiem i kochają stępa, nie znoszą walki o trofea i pozycje, nie działają pospiesznie i wprost i poruszają się naprzód krokiem wstecz, nigdy nie tracąc z oczu właściwego celu. Jeśli chcesz kochać Raka, musisz nauczyć się cierpliwości, rozwijać ją i pielęgnować.
Jeśli liczysz na wyszukaną ucztę miłosną , możesz spotkać się z szybka obsługą na stojąco, ale podjęta zostaniesz wyszukanymi daniami, przygotowanymi z najwyższa finezją. Jeśli nie wiecie jak dotrzeć do smakowitego, miękkiego wnętrza lepiej przerzućcie się na hot-dogi. Rak ma nadzieje, ze zainteresuje się nim pani mająca duże doświadczenie, nie przeszkadzają mu te w typie mamuśki, i choć nie liczy na pranie i prasowanie, to jednak, jeśli się takowe zdarzy, potrafi okaząc swa wdzięczność. Nie jest lekkoduchem, woli trwałe związki, niż przelotne romanse. Kolekcja jego domowych trofeów nie zachwyci ani jednego miłosnego fetyszysty, bo znaleźć tam można mleczne żeby, świadectwa szkolne i dziecięce buciki. Kolekcjonowanie tych pamiątek z dzieciństwa daje mu miraż bezpieczeństwa i pewności, jak na łonie ukochanej mamy. Ale nie jest maminsynkiem, potrzebuje po prostu mitu. Kobieta jego snów w niczym nie przypomina rozkładówki Playboya.

Rak to mistrz zmiennych nastrojów, raz pogrąża swa panią w morzu uczuć, by zaraz zamknąć się i zostawić ją na lodzie. Jest humorzasty i te cechę powinna każda pani chcąca być z Rakiem, pokochać. Nikt z jego otoczenia nie wie na pewno o co mu chodzi. Nawet ta, którą postanowił zdobyć, bo gdy zaciśnie swe szczypce wokół obiektu swego pożądania, staje się jasne, że działał celowo. Rak boi się kobiet o ciętym języku i ostrych zębach, i gdyby istniały tylko takie, życie spędziłby w samotności.

Pociągają go kobiety mocno siedzące w siodle, byle nie próbowały go zmuszać do wspolnych rekordów. Nie zabiega o przywództwo w łóżku, a najpewniej czuje się przy boku kobiety, która potrafi go docenić nawet wtedy, gdy nie staje na wysokości zadania. I pomaga mu się unieść, gdy kompletnie się załamie. Ukochana raka powinna ćwiczyć umiejętności manualne niczym skrzypek-wirtuoz, tempo i wyrównywanie nieoczekiwanych nastrojów. Woda, to nie jest ulubione miejsce występów raka. Chwiejna łódka, dmuchany materac topi jego męskość.. Również wietrzne wysokości nie nastrajają go miłośnie. Woli stabilne łóżko i cichutka muzykę, przyćmione światło, dużą kołdrę strzegącą jego tajemnic, zamknięte drzwi i opuszczone rolety. Tylko wiejskie chaty na odludzi obalają mity, że raki to stworzenia niezdolne do krzyków uniesienia. Pani, która go wyprzedzi i jest gotowa do spełnienia, podczas gdy on dryfuje jeszcze na peryferiach, zupełnie się da niego nie nadaje. Szczęśliwa będzie tylko ta, która doceni jego seksualna ostrożność, delikatne zbliżenia, które nabierają tempa dopiero po pewnym czasie. Nie bawi go erotyczna bielizna i gazety porno. W łóżku nie zdobywa dowodów męskości, dlatego nie warto wznosić okrzyków po wszystkim , nawet jeśliby były zasłużone.

Jest mistrzem pocieszania i ukajania. Robi to tak cudownie, ze należy dbać, aby miał zawsze ku temu sposobność. Na plaży będzie wcierał w ciebie hektolitry olejków i kremów.. Wysokie górskie szczyty zamierają w nim wszelkie żądze. Cuda natury denerwują go raczej niż podniecają. Nostalgia natomiast, zawsze działa na niego, jak afrodyzjak ożywi go miła atmosfera w przytulnej knajpce, w której atmosfera jest ważniejsza od dekoracji. Jego humor nie poprawi dyskoteka, a stara płyta Carusa czy Iglesiasa. Rak uwielbia zapadłe wioski, przytulne leśniczówki i rybackie chaty. A jeśli jeszcze jego ukochana podkradnie z pobliskiej karczmy kufel, w którym pijał piwo, będzie jej dozgonnie wdzięczny.

wróżka, Rakhoroskop Rak
Pani
Uważasz lunatyków za wariatów ? Trzymaj się zatem z daleka od pani Raka. Delikatna, jak światło księżyca i czarująca jak noc w czasie pełni. Pani serwuje swemu mężczyźnie, który w szybkim tempie staje się uzależniony, starannie odmierzone dozy tkliwości. Za narkotyk ten, trzeba zapłacić w twardej walucie. Wymaga ona bowiem dotykalnych dowodów miłości w zamian za regularne dostawy słodkiej trucizny. Razem z bielizną musisz rozebrać ją z zahamowań i stosować się do swoistej instrukcji obsługi. Sformułowali ja dla ciebie producenci środków do pielęgnacji naczyń ze szlachetnej stali. Pani mieści się najczęściej w idealnych proporcjach wagi i wzrostu, cierpi jednak na nadmiar serdeczności. Nie rozpieszcza rodziny i przyjaciół na oślep, wykazuje przy tym instynkt i dar obserwacji. Sprawia wrażenie troskliwej domatorki, choć jej dom nie kojarzy się z zapachem kalafiora i hałasem odkurzacza, powracającemu ukochanemu zamiast kapci poda drinka, chyba, że poprzedniej nocy wędrowała podczas pełni lub dopadła ja migrena, spowodowana wschodnim wiatrem...bo to istota nadwrażliwa, jak przysłowiowa księżniczka na grochu.

Gdy ukochany się zadomowi, pokazuje, jak ostry ma język. Z drobnego uchybienia potrafi zrobić tragedię. Gdy jej zapasy argumentów i wiadomości skończą się, zamiast logiki stosuje swe oszałamiające wdzięki. Pani rak nie zdradza swego życia wewnętrznego. Nie opowiada o sobie. Smakowita pani otwiera się tylko pod dotykiem wprawnych , umiejętnych dłoni. Czuje się równie dobrze w wodzie, co na ziemi, czyli w odmętach marzeń i fantazji, co w świecie trzeźwego rozsądku. Na gruncie faktów pani rak życzy sobie męża, domu i żadnych stresów, a do tego bezpiecznego świata wnosi ocean emocji.

Mimo, że posiada pancerz, nie jest zainteresowana walką, nie przyjmuje władzy. Lubi, by podbój jej terytorium odbywał się podczas nocy i we mgle, bo za każdym razem zawstydzona jest radością z oddania. Ceni znawstwo terenu, pragnie, by szczyty zdobywać powoli, smakując rozkosz wspinaczki. Kto byle jak wbija w nią haki, posuwając się ku górze jak początkujący taternik, spada ze ściany na łeb, na szyje Pani ma te same potrzeby, co wielokrotnie odznaczany oficer radziecki, jej piersi należy poświęcić dużo uwagi i podziwu.
Pani rak zachowuje się zwyczajowo w ten sposób, jakby wszystkiemu przyglądała się jej mama. Dlatego sprawia wrażenie, że wiele rzeczy dzieje się bez jej udziału, wiedzy , a nawet wbrew woli. Dama spod tego znaku nie znosi zawodowych uwodzicieli, a w stosunkach z mężczyznami zachowuje się ostrożniej niż w największym ruchu ulicznym. Lubi uprawiać miłość tam, gdzie nie musi lękać się demonów szybkości i silnych zderzeń. Nie ma ambicji rajdowca i chętnie oddaje kierownice. Znajomość rzeczy woli odczuwać niż wysłuchiwać z ust partnera. Pisma porno, kasety i zdjęcia robią na niej fatalne wrażenie Wydaje się jej wówczas, że wpadła w ręce bohatera serialu, z którym zagra tylko w jednym odcinku. Pani rak nie musi być najpiękniejsza, najbardziej szałowa, musi być jedyna. Drobnomieszczańskie małżeństwo, porządnie zasłane, duże łóżkowo to dla niej najodpowiedniejsza sceneria.

Zdaniem pani Raka, próżniactwo na urlopie jest początkiem wszystkich występków. Jeśli ukochany nie będzie jej żałował leniwych godzin w ciągu dnia, zasłuży sobie na występne rozkosze już wieczorem, a jeśli uda ci się namówić kelnera w lokalu , który odwiedzacie po raz siódmy , aby puścił te sama melodie, co pierwszego wieczoru, czeka cię długa płomienna noc. Panią zniechęca każda improwizacja, wyjazdy bez rezerwacji, zmiana hotelu. Uwielbia wszelkie podróże do miejsc kultu, otoczone mistyczną aurą. Gdy księżyc zmienia kształty, zmienia się również pani rak, raz jest powściągliwa i wstydliwa, raz pożądliwa. Jeżeli uda ci się przekonać ją, że w porównaniu z nią, wszystkie inne kobiety są prozaiczne, do końca dzień będzie dla ciebie poematem.wróżka, Lewhoroskop Lew
Pan
Lubisz się opiekować nieudacznikami? Zachowaj swe zapędy dla panów spod innych znaków, bo akurat ten , nawet jeśli mu się coś nie powiedzie, potrafi każda porażkę obrócić w swój sukces. Jeśli zaś nie jest gwiazdą wieczoru, zmienia po prostu otoczenie. Lew wierzy, że jest zwycięzcą. Na twarzy ma maskę wiecznego bohatera, a nawet jeśli nie, i tak wszyscy uważają, że jemu się powiodło. Emanuje z nich niezachwiana pewność siebie.. Są jak słońce, które jest ich planeta, lśniąc, jak one, najjaśniejsza gwiazda. Panowie spod tego znaku wyżej cenią sobie splendor swojego imienia, niż wymierne, finansowe zyski.. To Superman !Pełen dobrych chęci i znakomitych widoków na przyszłość, również w słabościach jest mocny, i tak samo irytujący, co podniecający. Co prawda, nie wszystkie Lwy można poznać po wspaniałej grzywie i jeszcze wspanialszym ryku. Pod tym znakiem przychodzą również na świat subtelni introwertycy z wysokim czołem. W takim przypadku, ich natura wychodzi podczas polowania i pożerania ofiary. Lew doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że robi wrażenie , gdy pojawia się w odpowiednim towarzystwie. Kiedy jego ukochana pomyli camping z wernisażem, pojawiając się w swetrze obiecującym poród pięcioraczków, wstydzi się, że ktoś tak nieodpowiedni zawisł na jego ramieniu. A jeśli na dodatek ukochana popije homara woda z salaterki do płukania palców, wtedy wyrzeknie się jej w okamgnieniu. Nie wolno jej również śmiać się z jego smokingu, lub uznać rozmowę przy sąsiednim stoliku za bardziej interesującą, niż jego gawędy... Lew ma się za najbardziej interesującego mężczyznę pod słońcem.

Potrafi bawić się na prywatkach przy napojach w plastikowych butelkach, jak i na salonach ze starymi rocznikami win. Jego optymizm jest tak bezgraniczny, jak gest i hojność. Zyskuje tym sympatie wszystkich, za wyjątkiem małostkowych pesymistów, co skąpców. Lew najczęściej uważa się za mężczyznę o nieograniczonych możliwościach, choć zdarza się, że jego środki finansowe są mocno ograniczone. Wtedy stara się wspiąć jak najwyżej, by sprostać swemu usposobieniu, stać się kimś w hierarchii zawodowej i społecznej. Nie pozawala się poniżać i to szczególnie przysparza mu miłości i uwielbienia kobiet.. Swoje łaski i prezenty rozdziela dokładnie według wcześniej dokonanego wyboru, ponieważ niepozorna partnerka mogłaby zaszkodzić jego promiennemu wizerunkowi. Kto chce osaczyć Lwa, nie musi zrywać się o świcie. Nie pojawia się on w rewirach joggingowców o szóstej rano, ani wędrujących na roraty pobożnisiów. Szukając go, odwiedzaj nocne bary, drogie restauracje, wytworne galerie i ekskluzywne towarzystwo. Gdy będzie celebrował solowy występ, bij brawo, ponieważ poklask jest najpewniejsza recepta na jego seksualny apetyt. Najbardziej podobają mu się kobiety, którym na jego widok uginają się kolana, i najważniejsze, wszystko jedno jakiego wzrostu, muszą na niego patrzeć zawsze z dołu, nigdy odwrotnie.

Musi znajdować się w centrum uwagi, bo jeśli nie, to albo się znudzi, albo załamie. Mimo tego, Lew wie, jak wrócić do równowagi, jak stanąć na nogi w całej okazałości. Można mu podać wtedy pomocna dłoń, lub potwierdzić jego wielkość. Jeśli wpadniesz w sidła Lwiego uwodzicielstwa, który jest przy okazji bankrutem, nie martw się, w niczym nie zaszkodzi to twoim przyjemnościom. Nawet taki goły, jak przysłowiowy święty turecki, potrafi zadbać o luksus erotyczny swojej ukochanej. W łóżku bowiem również na niczym nie oszczędza i niczego nie skąpi, czasem tylko zdarzy mu się przyoszczędzić na wstępnych czułościach. Nie toleruje natomiast wymówek i odmowy. Jeśli będziesz tłumaczyła, że kuchnia to nie miejsce na te rzeczy, odbierze to , jako alarmujący sygnał twojej oziębłości. Jeśli chcesz zatrzymać Lwa, porzuć nienaturalne tony i toniki, bo Lew pożera swoją zdobyczna jednym zamachem, nie wyrzekając się kości , włosów. Tak zaspakaja swój wilczy apetyt. Najskuteczniejszym afrodyzjakiem są dla Lwa słowa zachwytu. Pani, która oczekuje, ze Lew długo będzie oblizywał wargi, studiował kartę dań, popijał wolno szampana i cieszył oko widokiem smakołyka, szybko się rozczaruje. Lew jest tak spragniony miłości, że nigdy nie pozwoli Sobie na czekanie, ąż ukochana zmówi paciorek przed snem. Najpiękniejsze jest w nim to, że choć wie, że co wieczór oczekuje go ta sama dama, nigdy nie jest nią nasycony. Skromność jest cnotą, lecz łatwiej jest żyć bez niej to motto Lwa. W łóżku nie lubi prowizorki, obok pojemników z podpaskami czy środkami antykoncepcyjnymi. Nie proponuj mu termoforu, nie zakładaj barchanowych majtek, skarpet, nocnych koszul i piżam, bo w jego towarzystwie chłód ci nie grozi. Podnieca go kosztowne otoczenie, luksusowe hotele, marmurowe wanny.

Na urlopie nie wygłupiaj się z lepieniem glinianych garnków u ludowego artysty, twój Lew tego nie zniesie. W czasie wakacji musi mieć również możliwość zabłyśnięcia. Jedź z im do Hiszpanii, gdzie damska połowa plaży będzie podziwiać jego bujny moher.. Na urlopie pozwalaj na ryzyko i zaskoczenie, niech twój Lew nie czuje się jak pensjonariusz w domu starców. Pozwól mu na możliwość zagrania Tarzana, Rambo, czy Onasisa. Czy to napiwek dla bagażowego, czy rachunek w przydrożnej kafejce, każda forma wydawania pieniędzy jest dla niego ogromna przyjemnością, bo skąpstwo jest mu równie dalekie, jak skromność. Pamiętaj, choćbyś na co dzień nosiła zwykłe rajstopy i łatwa do prania bieliznę, w czasie urlopu pozwól sobie na trochę ekstrawagancji, na koronkowa bieliznę, perwersyjny pasek do pończoch, bo to drobiazgi karmiące jego wyobraźnię. Tylko dbając o iluzje i fantazje, podtrzymasz jego męskość. Poza tym nie sprowadzaj go na ziemie, gdy będzie porównywał błękit twoich oczu z kolorem morskich fal, lub nie kwestionuj wyznaczona przez niego trasę dojazdu na Hel. Przyjmij do wiadomości, że związałaś się z architektem zamków na lodzie.

wróżka, Bykhoroskop Lew
Pani
Czy marzysz o prostym życiu na wsi? Realizuj swoje sny bez pani lew, ta bowiem pasuje do chłopskiej zagrody jak... "Dziewięć i pół tygodnia" do parafialnego kina. Niektórzy panowie traktują Lwice jak słodkiego kotka. Jasne, ma to uzasadnienie z punktu widzenia zoologii, ale psychologicznie i astrologicznie rzecz ujmując, mylą się kompletnie. Mogą to poznać na przykład w nocy, według znanego porzekadła, że wszystkie koty w nocy są czarne. Nic bardziej mylnego. Pani Lew nie pojawia się po to , aby zostać nie zauważona. Ona chce, aby wszyscy ją widzieli. Nie sycą jej w końcu myszy , a bogate komplementy. A i tu nie przyjmie byle czego. Potrzeba wielkiej fantazji, aby zaspokoić Lwicę. Nie musisz używać wielkich słów i skoków, ważne są wielkie gesty. Broń Boże czerwonych róż... już prędzej biała lilia po płomiennej nocy... Jeśli chcesz partnerki, która akceptuje przewagę mężczyzny, jest oddana, wdzięczna i w twoim cieniu, omijaj szerokim łukiem panią Lew. Każdy mężczyzna, który chce sprostać wymaganiom pani Lew, musi odznaczać się odpornością i taką samą ilością sił napędowych, by nie nawalić w drodze. Nikt nie zachwyci Lwicy byle spacerkiem, ona zdobywa dwa, trzy szczyty... To, że Lwice nie są kotami świadczy również ich życie codzienne. Nie jedzą sztucznej paszy. Jeśli chcesz, by jadła ci z reki, musisz zatroszczyć się o kawior i homara. Poza tym wszyscy wokół niej powinni się kręcić, tak jak wokół jej planety, Słońca. Lwica szczodrze dzieli się nadmiarem swego ciepła i jest prawdziwie olśniewającym zjawiskiem. Należy jednak uważać, aby się nie poparzyć...

Lwica uważa, że to całkiem oczywiste, że nie dotyczy jej strzyżenie trawnika, pielenie chwastów, zmywanie naczyń, wyrzucanie śmieci, odgarnianie śniegu czy wypełnianie deklaracji podatkowej. Na kochanków wybiera mężczyzn sukcesu, ale nie ma w tym wyrachowania, bo jej królewska wysokość dałaby sobie rade z opłaceniem tronu i dworu z prywatnej kieszeni, nie jest skąpa ani oszczędna. Do finału dochodzą tylko ci, którzy zaimponują jej stylem, nie majątkiem. W programie obowiązkowym ocenia gest, w dowolnym - wyczucie taktu. Jeśli trafisz do jej sypialni, nie wypytuj o wspomnienia, bądź jej pierwszą prawdziwa miłością, bo Lwica jest damą. Dba o swój wizerunek, a mężczyźni obfitujący w luki w uzębieniu, jak i w wykształceniu, niech dadzą sobie spokój.

Lwica jest wierna, jak czyste złoto, nie ryzykuj więc, dając jej imitację . Wystarczająco ryzykowne jest już jej hobby - zawracanie w głowie mężczyznom. Rozkoszuje się podniecaniem ich i wsłuchiwaniem, jak ich oddechy staja się szybsze. Kieliszek szampana w eleganckiej restauracji stanowi dobrą inwestycję. Gra miłosna z Lwicą nie powinna mieć miejsca w otoczeniu przypominającym scenografię do popisów więziennego chóru. Kanapa powinna być, tak, jak ona, sprężysta, miękka i wypukła w odpowiednich miejscach. Zbyt "wyleżanych" nie lubi tak samo, jak uległych mężczyzn. W miłości ważna jest reżyseria światła. Ostry powinien być on, nie strumień blasku reflektora. Partner, który baczy tylko, jak sam wypadnie, a przy okazji psuje występ Lwicy, powinien poszukać sobie innej sceny i innej partnerki. Lwica również bardzo drażliwa jest w kwestii inscenizacji, oszczędność irytuje ja tak samo, jak mężczyzna zaokrąglający rachunek do stu złotych. Bogactwo kwiatów, upojna muzyka, najlepsze perfumy pieszczą wszystkie jej zmysły. Poza tym jest nieobliczalna.

Nie proponuj jej cieplutkiego urlopu w domu, bo będziesz musiał szukać innej partnerki. Nie kombinuj również z przyczepą campingową i zupami w proszku, zamiast wytwornych kolacji !! Zapamiętaj jedna zasadę, to co najlepsze, jest dla Lwicy w sam raz. Wykwintne pensjonaty, pięciogwiazdkowe hotele wprawiają ja w zmysłowy nastrój, a słowo "rustykalny" tratuje jako nieumiejętną wymówkę skąpych kochanków dla pokoju na Mazurach. Plaże dla nudystów pozbawiają ją prezentacji najnowszych trendów mody, wiec również sobie to daruj. Z tych samych względów odpuść sobie górskie wędrówki, odludne ustronie i bieszczadzkie wioski. Potrzebuje aplauzu, rozmowy i plotki na jej temat, nie stanowią powodu do niepokoju, jest to orkiestrowe tło dla jej solowych występów. Druga zasada brzmi "Nie będziesz miał innych bogiń przede mną!" Uporczywy deszcz gasi ogień jej żądze, za to żar południa je rozpala, musisz zatem unikać Wenecji zima , Mazur latem a Anglii przez cały rok. I należy pamiętać, że każda inwestycja z Lwicą, jest niebywale oprocentowana emocjonalnie.wróżka, Pannahoroskop Panna
Pan
Czy lubisz panów na luzie? Takich, w wytartych dżinsach i rozciągniętym swetrze, którzy krawaty traktują, jak węzły do duszenia ? Zrezygnuj zatem ze wszelkich kontaktów z panami spod znaku Panny, bo luz, to dla nich niechlujstwo, a "twórczy chaos" to wymówka dla nieporadności w sprawach bankowch, ubezpieczeniowych i planowaniu życia. Panna to znakomicie zorganizowany kawaler, nie trzeba mu żadnej pani domu do prowadzenia domu. A mimo to, czuje słabość do tej części damskiego rodu, która nie czuje się poniżona przy domowej kuchni i pilnowaniu pór posiłków. Opanowany, po mistrzowsku władający sztuką ekonomii. Gdy ukochana wyda w delikatesach więcej na masło , zamiast kupić na bazarze, potraci to jej z wydatków na chleb... Kiedy ona się rozpłacze, wybaczy jej, ale zrobi wrażenie człowieka bez serca. Jest tylko pozornie twardy, bo tak naprawdę ma miękkość wosku nad ogniem, tyle , że do owej słabości się w ogóle nie przyzna. Podobnie jak do faktu, że już po komunii życzył sobie założyć w prezencie książeczkę PKO. Kiedy daje za mało kelnerowi napiwku, dołóż, nie kłóć się z nim, a będzie ci wierny po grób.

Gdy pan spod tego znaku wysiądzie z nienagannie umytego samochodu, w nienagannym ubraniu, nienagannie ostrzyżony, nie sądź przypadkiem, że to wszystko zrobił dla ciebie. Nic bardziej mylnego, on to zrobił dla własnego komfortu. I może właśnie dlatego, że nie stara się imponować damom, one tak się do niego garną. Pani, która nie ma odwagi zrobić pierwszego kroku, nie ma szans na zbliżenie z panem panna, bo tego właśnie od niej oczekuje. Wcale nie jest nieśmiały. Jest romantyczny, jak papier milimetrowy a miłość od pierwszego wejrzenia uważa za wymysł Harlequina. Nie oślepia go największe piękności i najbardziej wyszukane kreacje. Wrażenie robią na nim fajerwerki intelektu, a głupie kobiety i wulgarne odzywki przyprawiają go o impotencje. Za to te inteligentne, mogą go podniecić do tego stopnia, że wyrzuci cały plan domowego budżetu za okno i wygospodaruje środki na herbatkę we dwoje... Bardzo doceni to, że pani zrezygnuje z tej ekstrawagancji i na herbatkę zaprosi go do swojego domu. Jeśli zamiast róż, przyniesie do domu pani golarkę i szczoteczkę do zębów, pani powinna potraktować to, jako objaw swojego zwycięstwa. Trochę trudniej pogodzić się mu z krytycznymi uwagami na temat koloru jej paznokci, pasemek, czy listu do administracji. Pamiętaj, co u innych sprawia wrażenie skąpstwa, krytykanctwa, gderliwości, u niego jest dowodem uczuć. Uważa, że kobiety traktują jego zachowanie , jako sprawdzian solidności, a solidni mężczyźni zawsze cieszyli się największym wzięciem na małżeńskim rynku.

Mimo takiej przekornej nazwy, mężczyźni spod tego znaku są niezwykle męscy, ale ich partnerki powinny pamiętać, że są oni w głębi duszy zawsze prawdziwymi dziewicami. Nie znoszą świńskich dowcipów, brudnej bielizny i nieczystych interesów. Trzeba z nimi bardzo przestrzegać zasad. Ponadto, cechuje ich mocna pruderia. Sprawy łóżkowe nie są dla nich tematem przy stole. Jak każda prawdziwa dziewica pan Panna musi być długo i wytrwale zdobywany. Oprócz tego chciałby być zawsze pierwszym, a jeśli mu się to nie uda, nie przyjmuje tego do wiadomości. Ceni doświadczone kobiety tak długo, jak nie wie skąd czerpały swą wiedzę i jak często im się to zdarzyło. Nie eksperymentuj z Panna nowych pomysłów co wieczór, bo wygrać możesz wyłącznie obstawiając stałe numery. Ani winda, ani tylna kanapa w samochodzie lub przedział w pociągu , nie nadaje się na miłosne tete a tete z Panną, bo najwyżej ceni stabilność. Z Panna nie potrzebujesz wiele pieniędzy, ani fantazji. Odpuść sobie zwierzęce skóry, perfumy, hinduskie trociczki, afrodyzjaki, seksowne koronki, pełny makijaż.. Ta schludna istota pragnie jedynie wanny.

Urlopowy bagaż pana Panny jest równie przemyślany, jak plan podróży, a spełnienie tego planu podnieca go bardziej niż powitalny szampan u celu. Znacznie bliższy jego naturze jest urlop kształcący, niż idiotyczne zażywanie wolności. Można wrócić do domu czymś trwalszym , niż ulotna opalenizna. Niektóre Panny zaspokoi planowe zaliczanie zabytków, inne dopilnują , aby pieniądze nie rozeszły się na słodkie leniuchowanie. W wojskowym drylu poznają krajobraz, co znakomicie wpływa na ich kondycje. Należy dotrzymać im kroku, bo to właśnie działa na ich zmysły. Nie znoszą damskiej histerii, a ich praktycyzm zapewnia paniom prawdziwy oddech przed koniecznością przebierania się do obiadu czy kolacji w dostojne szaty. By podobać się temu mężczyźnie nie musisz stroi się w jedwabie, czy seksowne łaszki. Wystarczy założyć czyste białe skarpetki i bawełniane majteczki. W największym upale i przy największym zakochaniu, pan panna zachowuje trzeźwość umysłu. Nawet kupując ci okulary słoneczne, sprawdzi ich cenę we wszystkich kioskach.

wróżka, Pannahoroskop Panna
Pani
Czy przy słowie "Panna" kojarzy ci się czystość i nieskazitelność ? Nie mylisz się zanadto, oceniając kobiety urodzone pod tym znakiem. Jej nieskazitelność sprowadza się przede wszystkim do mieszkania i ubioru. Już jako dziecko nie bawiła się z brudnymi rówieśnikami. W życiu dorosłym, życzy sobie, aby jej wybranek miał czyste sumienie, jak kołnierzyk u koszuli. Jeśli ukochany nie zamierza składać jej hołdów, to na pewno nie powinien jej źle traktować. Tego nie wypada czynić ani w kościele, ani w świętym cieniu sypialni. Gdy będziesz przestrzegał wszystkich przykazań, otworzy ci bramy do siódmego nieba.

Ma tyle zasad moralnych , co politycy w czasie kampanii wyborczej. Tyle, że ona pozostaje wierna. Oczywiście , do gorzkiego... przełomu, bo nie myśli bronić swej cnoty tak długo, aż wszyscy przestana się nią interesować. Niemnie jednak, nie jest skora gubić jej tak lekkomyślnie, jak dziecko gubi zabawkę. Kto lepkimi komplementami usiłuje zdobyć rozrywkę na jeden wieczór, niech nie myśli , że Panna poświeci mu trochę uwagi. Wszystkich kandydatów sprawdza wtedy, kiedy najmniej się tego spodziewają. Jedyną metoda na sukces jest demonstrowanie przez mężczyznę poważnych zamiarów. Pani Panna przykłada wielka wagę do nieprzywiązywania wagi do swoich cech kobiecych. Najbardziej wiarygodne porady w pismach kobiecych, dotyczące podkreślenie wdzięku i urody, odrzuca jako płatna kryptoreklamę przemysłu kosmetycznego. Gdy ukochany zaskoczy ja modnym drobiazgiem, natychmiast go skrytykuje i wyliczy, że wydatek na to szaleństwo zamortyzuje się po dwóch latach od chwili, gdy wypadnie ono z mody. Stawia na zdrowy rozsadek, romantyka czuje się zażenowana. Chcesz omotać Pannę ? nawiąż rozmowę o ostatnich notowaniach giełdowych, wykazuj się jednak kompetencja. Jeśli podbiłeś ja i zapraszasz do domu, pamiętałaby dokładnie posprzątać. Schowaj brudne skarpety i pornosy, zmień pościel i zatrzyj wszystkie ślady rozpustnych nocy z innymi paniami. Panna chce być traktowana , jak wykwintne wino, nie należy nią potrząsać, ani szarpać. Trzeba delikatnie ogrzać i troskliwie otwierać, a potrafi odwdzięczyć się koneserowi z nawiązką.

Nawet jeśli pani \panna pracuje jako chemik, laborantka, to w łóżku nie znosi eksperymentów. Ona inwestuje sprawdzone wartości, w dom na wsi, własnościowe mieszkanie w mieście i męża, który daje profity. Chętny pan powinien docenić wartość pani Panny i wnieść do związku swoje udziały, a kiedy wylądują one w pani sejfie, można wtedy powiedzieć, że związek oparty jest na dużym zaufaniu. Wszelkie decyzje podejmuje głową. Mężczyzna , który przekonuje ja o swojej męskości raz dziennie, robi na niej wrażenie przecenionego towaru na super wyprzedaży. Przekonując ja można jedynie argumentem, że ożywione życie seksualne znakomicie działa na serce i układ krążenia. Jeśli jeszcze dowiedziesz, że twoje delikatne ruchy upiększą jej cerę, , nie zechce zrezygnować z twoich wilgotnych kosmetyków. Naturalna żywność, naturalne włókna i naturalni chłopcy, jeśli są dobrze wyrośnięci, to jej preferencje. Jeśli masz dostęp do skrawka ogródka, spróbuj tam. Gdy pewna dłonią będziesz pieścił pączki jej piersi i sam rozkwitniesz bogatym pędem, przeżyjesz z nią wiosenne porywy, bez względu na porę roku.

Znakomicie trafiłeś, jeśli nie chcesz zapomnieć paszportu, wiedzieć gdzie zjechać na autostradzie, połknąć pigułkę, na czas zamówić taksówkę na lotnisko. Na urlop wybieraj miejsca doskonale zorganizowane, tam , gdzie zegarki wykorzystuje się równie sumiennie, co kalendarz. Przytulne gniazdko w kaszubskiej chacie ma dla niej więcej wdzięku niż kosztowny apartament w Mrongovii. W miłości i na stole woli potrawy pożywne niż wyrafinowane w egzotycznych krajach będzie sięgała po krajowe zapasy. Do szału doprowadzają ją błędnie wydrukowane mapy, złe info w przewodnikach, zidiociali przewodnicy wycieczek. Jeśli będziesz miał czasem uczucie, że podróżujesz z nauczycielką , nie będzie to za bardzo mylne odczucie…wróżka, Wagahoroskop Waga
Pan
Szukasz faceta, który zechce cię taka, jaką jesteś? W takim razie mężczyzna spod znaku Wagi jest dla Ciebie bardziej niebezpieczny, niż najbardziej zwariowany fryzjer w mieście. Jego celem bowiem, jest modelować cię na zewnątrz i wewnątrz, tak długo, aż będziesz odpowiadała jego ideałowi. Szybko przekona ją, że ta fryzura ją postarza, a ukochane książki niczego nie uczą. Nowa bluzkę, szminkę, pan Waga kupuje na własny koszt. Najgorsze jednak, że jego ulepszające zapędy nigdy się nie wyczerpują. A to odkryje, że talia zlewa się za bardzo z biodrami, to uzna, ze pasemka tylko osłabiają jej włosy, albo stwierdzi, że te programy radiowe i telewizyjne tylko ja ogłupiają. Jeśli pracowicie będziesz odrabiała zadane przez niego lekcje, uczyni z ciebie swe życiowe posłannictwo aż po grób. Jeśli zaczniesz protestować, poszuka sobie pilniejszej uczennicy. Pocieszające w tym wszystkim jest to, z jakim wdziękiem wszystko robi. Nigdy nie mówi wprost tego, co mu się nie podoba. Ale gdy ukochana wystąpi w wybranej przez niego sukni, podziękuje jej wielkim bukietem róż. Na nieczyste myśli pozwala sobie planując, kim powinna zostać jego kobieta idealna, i obmyślając jej stroje i życiowy rozkład, dokładnie bada tajniki jej ciała. Nie jest ofiarą feministek gdyż z taka wytrwałością i wyczuciem dba o szczęśliwość seksualną kobiety, że nawet one nie mogłyby mu niczego zarzucić. To, co pobudza jego oczy, pobudza również poruszenie w innych regionach anatomii. Ze swoja męskością nie ma żadnych problemów, bo też jest jej ucieleśnieniem.

Zmysłem prowadzącym pana Wagi, jest poczucie piękna. Najchętniej objąłby czułym uściskiem wszystkie piękności świata, zajmując się pilnie modelowaniem ich wewnętrznej i zewnętrznej doskonałości. Podręczna waga w łazience wzbudza w nim mieszane uczucia, bo co rano zadręcza go innymi danymi. Nie psuje mu to jednak humoru, bo on wie, że łakomstwo powiększa jego urok. Na widok truskawkowego tortu, smakowitej krągłości pupy, długich nóg, nie potrafi powstrzymać myśli o słodkich grzechach. Cóż, trzeba przyznać, że wszystkie boginie, które odpowiadałyby mu pod względem piękna są zajęte pozowanie do okładek modnych żurnali, lub opromienianiem życia dolarowych milionerów, ale on nie przejmuje się tym, bo i tak potrafią go zwabić do łóżka wystarczająco zachwycające istoty. Jeśli zaś nie osiągnie tego, przystępuje sam do przygotowania boskiej potrawy: bierze istotę z najlepszego tworzywa i zajmuje się jej kształtowaniem na podobieństw bogini Wenus. Jeśli wkrótce będzie wiedziała, że Sofia to nie tylko marka wina, a madame Bovary nie pomyli z francuska rewolucja i gilotyna, oznacza, że dojrzała do przedstawienia jej światu. Pigmalion - hobbysta potrzebuje kobiety, którą podziwiają inni, którą on może podziwiać i która będzie przede wszystkim podziwiała jego.

Jego seksualny apetyt pobudza w największym stopniu smakowity wygląd. Ugasić go mogą drobne skazy łupiny, odbarwienia pigmentowe, zaniedbana cera, niewydepilowane nogi. Wyszukuje smakołyki, ale nie rzuca się na nie na oślep, tylko rozkoszuje się nimi długo i świadomie. Jako smakosz, nie ma dobrego zdania o ludziach, którzy dbają o swoje zadowolenie naprędce w kuchni, lub byle gdzie na stojąco. A miłość pozbawiona uczuć, w ogóle mu nie smakuje. Najbardziej ceni sobie dania gorące. O głowę wyższej partnerce potrafi udowodnić, gdzie leży jego prawdziwa wielkość. Najbardziej ceni sobie wszelka harmonie, najmniejsze zachwianie w proporcji, może pozbawić tego wyrafinowanego estetę apetytu na najbardziej obiecujący posiłek...

Urlop z panem waga to prawdziwa przyjemność. Poetyckimi girlandami słów przyozdobi najbardziej spartańskie łóżko, a swą kwitnącą fantazją odmieni najsurowszy nawet pokój. Ponieważ swojego zmysłu piękna pan Waga nie zostawia w domu, należy wziąć ze sobą kufer najpiękniejszych kreacji. Nie wie, co począć z ubogimi wdziękami cierpkich kobiet i monotonnych krajobrazów. Kocha mile zaokrąglenia, okrągłości, wdzięczne wzgórza, wilgotne doliny i przytulne rozpadliny. Pan Waga przegląda się w innych, jak w lustrze, nie wypominaj mu wiec łuszczącego się nosa, czy plamy na krawacie, gdy zajęty jest właśnie odnajdywaniem w twej opalone twarzy własnej doskonałości. Gdy już na początku wakacji Uda mu się nakłonić partnerkę, by myślała bez przerwy o tym co on, wpada w znakomity humor. Jest znanym podglądaczem, zajmuje miejsca na tarasie by chłonąc kroczące ulicą piękności. Podnieca go to, jak ostry drink i natychmiast wyrusza, by spożyć co sycącego.

wróżka, Wagahoroskop Waga
Pani
Ważyć, rozważać, uważać - to podstawowe zwroty w niezdecydowanych, niejednoznacznych wypowiedziach Wagi. Na najbardziej intymne pytania, odpowie "rób, co uważasz za stosowne". Jeśli tak zrobisz, wygrałeś szczęśliwy los i ...zdobyłeś panią Wagę. Musisz jednak dbać o tę istotę, a pani Waga zrewanżuje ci się w dwójnasób za okazaną miłość i czułość. W swojej śmiałości podobna jest do królika i tak samo , jak on , lęka się ataków.
Gdy ukochany już pierwszego wieczoru naciera na nią z obnażonym mieczem, ona chowa się u rodziców lub w świecie konwenansów i wymówek. Powinien wtedy szybko, niepostrzeżenie schować swoja broń do ...pochwy. Pani Waga uważa otaczający świat za zbyt wielki, zbyt głośny, zbyt wyczerpujący i chętnie by go ulepszyła, a działania te rozpoczyna od mężczyzny stojącego u jej boku. Pod jej wpływem rzuci palenie , stanie się przeciwnikiem alkoholu, będzie najlepszym przyjacielem zwierząt, a sportowy samochód zamieni na bardziej ekologiczny, w najgorszym przypadku zadowoli się rowerem. Osiąga to swoją dyplomacją, bez krzyku, bez awantur, bez mentorstwa. Z jej spojrzenia wyczytasz wszystko najważniejsze. Nie kopie cię pod stołem w kostkę, tylko czule szepcze do twojego ucha. Gdy masz okropny krawat, nie skrytykuje go, nie wyśmieje. Będzie zapewniała cię, że do tej koszuli pasowałby inny, pełniej podkreślający jej urodę. Od swych partnerów wymaga ogłady i dobrych obyczajów, również w sprawach nieobyczajnych. Zakłada, że mężczyzna potrafiący zachować się przy stole, będzie umiał zachować dobre maniery i w sypialni.

Istotą działania pani Wagi są równe szanse obydwu szal. Rozumie, ze otaczające zjawiska trzeba rozważyć ze wszystkich stron. Ogromne znaczenie ma wygląd zewnętrzny własny i innych. Sztuczny jedwab, imitacja futer i zły gust wywołuje u niej alergie. Lubi demonstrować swe wdzięki bez osłonek, by rozkoszować się widokiem ryby, łapiącej przynętę. Gdy opowiada o swoich przeżyciach, często traci wątek, a słuchacz cierpliwość. Za tą pozorną paplaniną , kryje się jednak głęboki umysł. Ukochaną muzyką dla pani Wagi jest koncert na westchnienia zachwytu, wydawane przez wielbicieli. Jest tak czuła na komplementy, że nawet nie zastanawia się nad ich szczerością. Na krytykę reaguje alergicznie każdego kolejnego partnera zapewnia, że jest jej pierwszy i jedynym. To stwierdzenie nie odbiega tak zupełnie od prawdy, bo zawsze najważniejszym mężczyzną jest ten, którego właśnie kocha. A jeśli właśnie ten zapewni jej luksusowa oprawę, podwoi to w jej oczach jego wartość.

Nie przyklaskuje wypowiedziom feministek, ani stuprocentowym samcom. Dla niej najważniejsza jest równowaga między teoria a praktyką. Nie zwiąże się z panami, którzy miłość potrafią wyrażać jedynie cieleśnie, ani z tymi, co to zapomną o samej miłości. Jej łóżkowe przeżycia musza mieć bajkową oprawę, dlatego szuka partnera, który choćby zewnętrznie nosił cechy księcia z bajki. Z upodobaniem bowiem gra rolę śpiącej królewny, Której seksualną ciekawość trzeba dopiero rozbudzić pocałunkami, muśnięciami, uściskami. Jeśli ukochany zbyt długo czeka z królewskimi zaślubinami, znajdzie sobie być może bardziej prozaicznego partnera, bo ona nawet żabę potrafi przemienić we wspaniałego księcia. Jeśli w pobliżu pojawi się wielbiciel spragniony roli opiekuna, natychmiast stanie się bezradnym dziewczęciem, a przy pociągającym intelektualiści, zrzuci futro, pozbywając się wrodzonej serdeczności, by spoglądać ku niemu trzeźwo przez szkła, w tym celu kupionych okularów. Będą one na pewno różowe, bo waga kocha mężczyzn idealnych. Gdy nimi nie są, pomaga im , by takimi się stali. Waga nie wykazuje zainteresowania panami-rekordzistami, Wiadomo wszak, że zjadając sto marchewek, nie czujesz ich smaku. A po wszystkim nie możesz na nie patrzeć. Uroki reprezentacji i publiczną celebrę wielbi tak, jak każdą nową władzę. Wspaniała oprawę smakuje do dna. Potrzebuje ekskluzywnego materaca, ekskluzywnej pościeli, ekskluzywnego trenera.

Podczas urlopu z pani Wagi wychodzi dziecko. Powinieneś pokochać te małą dziewczynkę, która radośnie wylizuje lody z wafelka, zaczytuje się romansem, albo dzielnie trenuje aerobic pośrodku hotelowego pokoju. Pamiętaj, że małe dziewczynki pozostawiają plany urlopowe, regulowanie rachunków, tankowanie samochodu i rezerwacje posiłków ...rodzicom. Dla niej urlop, to ciągle szkolne wakacje, żadnych prac domowych, tylko spać i łasuchować do woli. Wybij sobie z głowy zwiedzanie zabytków, lekturę przewodnika dla turystów, wczasy kondycyjne. Posiłki w barze wzbudzą jej ostry sprzeciw, bo kto odbiera kobiecie iluzje piękna, psuje jej również apetyt na sex. Naprawić to tylko możesz słodkim komplementem na oświetlonej księżycem plaży, a jej zły humor stopnie od razu.wróżka, Skorpionhoroskop Skorpion
Pan
Jeśli lubisz mężczyzn, których trudno zniechęcić, to poderwij Skorpiona. W starciu o kobietę spokojnie przeżyje dwie potyczki. W trzeciej jednak uderzy z taka siłą, że wszyscy konkurenci będą jeszcze otrząsać się po ciosach, gdy on odbierać będzie trofeum. Komentarze w stosunku do Skorpiona są pełne relacji o gwałtach, pijaństwie, nieokiełznanej żądzy i samczym zapamiętaniu. A wszystkie te opowieści snują najczęściej mężczyźni pozbawieni temperamentu, sexappealu i powodzenia u kobiet. Skorpion, kiedy wypatrzy sobie ofiarę, nic więcej go nie interesuje. Bombarduje ukochana miłosnymi mailami, sms-ami, zaklęciami, kwiatami, czekoladkami, perfumami i propozycjami wspólnego urlopu, wycieczki do urzędu Stanu Cywilnego, a nade wszystko... do sypialni. I każda pani, która spostrzeże, że najlepszą linia obrony jest kapitulacja, znajdzie szczęście ze Skorpionem... w każdym położeniu.

Skorpion zainteresowany jest niejasnymi sprawkami, ciemnymi stronami ludzkiej duszy i natury. Jego taktyką jest najczęściej poniżenie kobiety, dla uwypuklenia własnej wielkości. Bezustannie grzebie się w ciemnych sztolniach swojej psychiki, by wydobyć prawdę o sobie, jak i o innych. Drąży ich spojrzenia pragnąc dociec najbardziej tajemnych skłonności. I choć piękno powłoki nie jest mu obojętne, to zniechęca go wszelka powierzchowność. Pierwsze doświadczenia seksualne zbiera już wtedy, gdy jego rówieśnicy kolekcjonują jeszcze szkolne znaczki, kapsle od piwa i naklejki. Fascynują go kobiety, których nie może zdobyć. Łatwe oferty nie pociągają go zupełnie. Skorpion wcale nie jest seksualnym obżartuchem. Wielką wagę przykłada do jakości i podania potraw. Apetyczna kochanka z dobrze odżywionym umysłem odpowiada mu najbardziej. Chętnie podejmuje ryzyko beznadziejnych starań. Potrafi podbijać wdziękiem, umie robić użytek ze swych uroków Gdy już się z nim zwiążesz pamiętaj, że będziesz trzymana na krótkiej smyczy. Wybij sobie z głowy samowolne spacery do innych wielbicieli, bo Skorpion czuwa nad swą kochanką tak zazdrośnie, jak nikt w całym zodiaku. O swojej partnerce wie wszystko - zna stan jej konta, wiedzy i benzyny w samochodzie. I spróbuj tylko wymknąć mu się spod kontroli - stanie się podejrzliwy, jak nauczyciel matmy na widok wydekoltowanej uczennicy. Jeśli potraktujesz te jego stale kontrole, jako dowód miłości, nie pomylisz się, dowiedzie ci, że masz rację. Skorpion zadaje pchnięcia i ciosy, jak często może - także w miłości. Panie, które nie przepadają za regularna miłością, powinny się go strzec i unikać. Od Plutona otrzymał piekielny ogień, a kobieta, która go kocha, powie ci, że to ogień namiętności.

Również od Plutona otrzymał szczyptę masochizmu i sadyzmu. Oszczędnie dozowane, dodają smaku miłosnym potrawom, i jeśli ukochana założy czarne koronki, raz na zawsze rozwiąże problem sypialnianej bielizny. Jest długodystansowcem. Gra wstępna i ciąg dalszy to miłosna uczta. Pani, która całe życie marzyła o weekendzie spędzonym w łóżku, gdy ona i ukochany wychodzić będą tylko do lodówki, zaspokoi u boku Skorpiona najskrytsze pragnienia on na pewno nie będzie szukał przytuliska w cudzych poduszkach, jeśli tylko poduszki w małżeńskiej sypialni nie będą służyły wyłącznie do spania. To inteligentny strateg. Czyha w ukryciu, nawet długo, zanim zbliży się coś, lub ktoś, w kim utkwi swoje żądło. Skorpion spodziewa się po swej kochance oddania aż po samoofiarowanie. W sypialni możesz mu ślepo zaufać. I ma to głębokie uzasadnienie.

Na co dzień i w czasie urlopu, Skorpion wychodzi z założenia, że to ukochana powinna troszczyć się o właściwy, dobry nastrój i rozrywki. I uważa za całkiem naturalne, że będzie mu towarzyszyć do wszystkich katakumb półświatka, jakie zechce zwiedzić, bo Skorpion kocha krypty kościołów, jaskinie, lochy i egipskie grobowce. Pojedź z nim do Ojcowa, na Szlak Orlich Gniazd, a będzie Cię cenił do końca swoich dni.

wróżka, Skorpionhoroskop Skorpion
Pani
Czy bardzo boisz się o to, aby cię nie przejrzano ? Zatem oprócz unikania psychoanalityków, jasnowidzów i rentgenologów, powinieneś schodzić z drogi również pani Skorpion... Scotland Yard byłby wdzięczny za taka wiedze o podejrzanych, jaką ona ma o swoim ukochanym. Ona ma intuicję. Wyczuwa jego myśli i uczucia lepiej niż kot śpiący w szafie, podczas gdy jego pani wyciąga do krojenia świeże mięso. Wie tez wszystko o sobie. Poznała najskrytsze i najbardziej podstępne zakamarki swojej duszy. Ponieważ sama ma to i owo do ukrycia, podejrzewa wszystkich potencjalnych partnerów i zaraz na dzień dobry zagląda pod dywany. Mężczyzna, który ją kocha może zażądać wszystkiego. Oczywiście do momentu, kiedy nie zagląda do konkurencji. Skorpionka jest dzika i niepowstrzymana, spełni swojemu panu najskrytsze erotyczne marzenia. Rozpala ją niewiadome. Swym wyczulonym węchem wykryje natychmiast zapach obcych perfum i podejmie trop każdej rywalki, która ośmieli się naruszać jej tereny łowieckie. Zapamiętuje wszystko i ukryte motywy rozpoznaje z przenikliwością promieni Roentgena. Zna nie tylko zawartość twojego notesu, zgłębiła także twoje tajemne pragnienia. Dzięki swemu szóstemu zmysłowi potrafi doprowadzić cię do siódmego nieba. Sieć pani Skorpion jest doskonała. Obejmuje cię nią zawsze i wszędzie. Zachowuje się, jak pies gończy na tropie, nie da się odwieść od raz pochwyconego śladu. Pani Skorpion jest namiętna i zazdrosna. Każdy romans traktuje jako długotrwały kurs dokształcający, z którego ona skorzysta, a i on się czegoś poduczy, a oboje będą płacić w naturze.

Bardzo niechętnie wraca samotna do pustego łóżeczka. Bardzo dba o nienaganne maniery, ale w zaciszu sypialni wykazuje niespożyta i niczym nieskrępowaną aktywność. Poświęca się miłości tak długo, i z takim oddaniem , że pierwszy lepszy biurowy ogier lub rumak musi sobie uświadomić, iż jest tylko drewnianym koniem z karuzeli. Pani Skorpion zdecydowanie woli, od nurków - hobbystów, doświadczonych nurków głębinowych, którzy nawet lekko oszołomieni potrafią zrobić użytek ze swojego harpuna. Ale nawet dla tych ostatnich, pani Skorpion bywa niebezpieczna, nigdy bowiem nie można przewidzieć, czy trafia na minę, czy na skarb. Kto chce ja zgłębić, musi ryzykować i zrezygnować z łowów na bezpiecznych wodach. Kto pożąda pani spod znaku Skorpiona, powinien ubierać się w stroje odporne na szarpnięcia. I mieć nerwy ze stali.

Jeśli chcesz ja zadowolić, nie staraj się być perfekcjonistą. Nuży ja to bowiem, jak lektura instrukcji obsługi pralki. Gdy w hotelowej łazience zabraknie ręczników lub nocnej lampki przy łóżku, winna będzie obsługa. Wynajmiesz pokój bez zarzutu, pretensje spadną na ciebie. Mężczyźni o niewyczerpanej cierpliwości nie nadają się dla niej na towarzyszy, bo cóż to za przyjemność kłócić się z kimś, kto na nic nie reaguje. Dobrze czuje się tylko tam, gdzie aż wibruje od napięć i konkurencji. Kiedy pochwalisz jej uda, spyta, czy masz coś do zarzucenia jej pośladkom? Jest zmienna w nastrojach. Gorące szepty będzie przeplata zimnymi jak lód uwagami, gdy tylko przyłapie twój wzrok na ładnej kelnerce.wróżka, Strzelechoroskop strzelec
Pan
Jeśli szukasz gosposi do kuchni i niańki do dziecka, skreśl z listy pana Strzelca, ostatecznie i nieodwołalnie. Ma wiele wymówek aby usprawiedliwić swe błędy i skok w bok. Żadna nimfa nie jest w stanie umknąć jego oczom i rękom. Żadna księżniczka królewskich kształtów nie jest przed nim bezpieczna. Potrafi się zmieniać szybko i często, nawet w gosposie lub niańkę, ale nie na długo, bo w tych sztucznych wcieleniach czuje się nie najlepiej. Pozory szybko znikają, a on traci kolejna kochankę. Najchętniej jest stale w drodze: do nowej posady, do nieznanego kraju, do nowego mieszkania, do nowej kobiety. Status erotycznego globtrotera traci dwa razy. Pierwszy raz w młodości, kiedy ciepłe i słoneczne miejsce na pięknej piersi wydaje mu się najwspanialszym miejscem na ziemi, drugi raz w wieku dojrzałym, gdy nieco już te ziemie przewędrował, więcej zobaczył, a dotychczasowa kryjówka okazała się zanadto ocienione. Mądra kochanka Strzelca wie, że dla niego ważniejsze jest szukanie niż odnalezienie, podróż od przyjazdu, a pościg i polowanie, od schwytania. Pan Strzelec przyrzeka dużo więcej niż slogany reklamowe wiodących proszków do prania, a słowa dotrzymuje jeszcze rzadziej niż politycy. Dlatego jego oświadczyny należy przyjąć natychmiast i w ciągu dwóch tygodni sfinalizować je przed ołtarzem, inaczej Strzelec może zmienić zdanie. A jeśli obrączki potraktuje, jak miniaturowe kajdanki, szybciej zrezygnuje z małżeństwa, niż ze swoich przyzwyczajeń. Przywiązać go można tylko swoboda i zmiennością, także seksualna.

Nieważne, jak wygląda. Magicznie przyciąga kobiety. I wciąga do łóżka. Nie ma w tym żadnych czarów, choć jest drugie dno. Jedną piękność zastępuje drugą. Czasem udaje mu się uratować z grzęzawiska przeciwieństw, starą metodą krętactw i barwnych zmyślań. Jeśli grozi mu zatoniecie, zawsze się znajdzie kolejna dama z ochoczo wyciągniętą, pomocna dłonią. Ale niech nie liczy ona w nagrodę na dożywotni związek ze Strzelcem, bo on lepiej sobie radzi z pułapkami, niż polne myszy. Pan Strzelec nie interesuje się niewiniątkami i skromnisiami, bo drażni go u nich brak seksualnego doświadczenia. Jego pogodne usposobienie wynika z unikania problemów, a w szczególności z niedopuszczania do siebie kobiet z problemami. Ponieważ pan Strzelec uważa skoki w bok za najlepsza gimnastykę przeciw starzeniu się, wiosennemu zmęczeniu i brakowi ruchu, musisz tak intensywnie planować trening domowy, by podobne wymówki straciły uzasadnienie. Gdyby pan strzelec utrzymywał, że zredukował spożycie słodkich owoców zakazanych, możesz sobie obiecywać podobne sukcesy jak z alkoholikiem.

Jest wędrowcem słusznie dumnym ze swego pielgrzymiego kija, który potrafi umiejętnie wykorzystywać. Zwraca również uwagę kochance, którędy wiedzie właściwa trasa. Lubi młode kobiety o doświadczeniu starych wyg, bo potrafią pokonać wyznaczone odcinki w odpowiednim tempie i wspaniałym stylu. Pan Strzelec lubi być zaskakiwany haremem wcieleń swojej kochanki. Raz fartuszek domowej kwoczki, jutro wyrafinowane czarne koronki, a pojutrze najprawdziwsza femme fatale. Możesz być pewna, że nie będzie szukał rozrywki gdzie indziej. Kobiety nie używające perfum uważa po prostu za źle ubrane. Uwielbia kobiety utalentowane językowo, szczególnie te, które opanowały niejeden czarujący dialekt. Jeśli chcesz powstrzymać go od wędrówek w obce, baśniowe krainy, musisz otwierać przed nim wciąż nowe perspektywy .

Czyściutki pokoik z lodowata woda w miednicy, czy szałas na odludnym górskim stoku, to dla pana Strzelca obrazy z sennych koszmarów. Niagara, Wielki Kanion Colorado - tylko tej miary zjawiska jest w stanie zaakceptować w planie urlopowych podróży. Nie chce wracać do domu z walizką pamiątek i korzystnie kupionych drobiazgów, lecz z głowa naładowana nowymi pomysłami i inspiracjami.

wróżka, Strzelechoroskop Strzelec
Pani
Podnieca cię wstydliwa powściągliwość i dziewiczy rumieniec ? Jeśli związałeś się z panią Strzelec, nie mogłeś trafić gorzej. To kobieta, która w młodości z niejednego pieca jadła chleb, i gdyby nawet zachowała niewinność, to o tym co warty jest grzech, wie lepiej od ciebie. Ma główkę nie od parady, a świat mężczyzn obserwuje lepie niż niejeden inwestor, kurs bankowy euro. Choćby urodziła się w najdalszej prowincji, nie znosi zapaszku niedzielnych obiadków. Wślizgniesz się w jej łaski kupując wille na Saskiej Kępie lub garsonierę na warszawskiej Starówce. Chętniej przyjmie zaloty czarusia, bardziej niebezpiecznego, niż najgorsze obawy rodziców, niż solidnego jak ubezpieczenie PZU nudziarza, z którym nic nie da się wymyślić. Nie chce pewnej przyszłości, tylko pasjonującego dnia codziennego. Jako pierwsza rozumie sprośne dowcipy. Lubi mocnych mężczyzn, bo czasem potrzebuje ich ramienia, do uronienia kilku łez. Gdy tylko pojawi się gdzieś, biegnie za nią tłum wielbicieli, dlatego inne panie jej nie znoszą. Ale do tego przyzwyczajona jest od dziecka. Jest zakochana w zakochaniu i potrafi nawet nieatrakcyjnego kochanka zamienić w księcia z bajki.

Decyzje, gdzie spędzić wieczór, w domu przed telewizorem, czy na balu maskowym, podejmuje równie łatwo, jak rozstrzygniecie między urlopem w Ciciborze Dolnym i na Wyspach Kanaryjskich. Chętniej słucha Cerekwickiej , niż Trzeciej Beethovena, a na dźwięk "ambitny film" dostaje gęsiej skórki. Chętnie flirtuje, nie wiążąc się jednak lekkomyślnie żadnymi obietnicami. Gdy jej serce zabije do jakiegoś pana, jej sumienie jest głuche na inne dźwięki, choćby to miał być chłopak jej najlepszej przyjaciółki. Nigdy nie założy fartuszka domowej gosposi. Rutyna i przyzwyczajenie maja dla niej smak letniego mleka z kożuchem. Jej apetyt pobudza tylko potrawa pikantna i wrząca.

Ze swej miłości chce być dumna, jak sportowiec ze swojego złotego medalu, i pokazywać kochanka całemu światu. Pedanci irytują ja, niczym papier milimetrowy na ścianie salonu. Pani Strzelec woli doświadczonych kochanków, niż początkujących, ponieważ nie myślą oni tylko o własnym zadowoleniu. Nie patrz jej w oczy z oddaniem spaniela, bo potraktuje Cię tak, jak na to zasłużyłeś. Psy maja siedzieć w kuchni, a nie pchać się do łóżka. Nie lubi zbyt długich wstępów. Ceni za to szybkie wejście do akcji. Mężczyzna, który czuje się ośmieszony, bo ona chichocze w łóżku, nie znajdzie w jej oczach uznania. Bo miłość to przecież nie msza, tylko czysta rozrywka, w której należy dbać o rozmaitość atrakcji. Ona wszędzie lubi wystawność.

Kochanek, który co roku wynajmuje te samą chałupę na Helu, jest dla pani Strzelec równie nieodpowiedni, co zaprzysięgły wielbiciel innego hotelu w Zakopanem. Wpaść na chwile do Augustowa, tam złapać połączenie do Sopotu i rozejrzeć się za przesiadka na Kraków, to idealny plan spędzenia, jej zdaniem , wakacji. Zorganizowany perfekcyjnie urlop jest w jej odczuciu tak sterylny, że mrozi w zarodku wszelka, również erotyczną, fantazje. Jest swobodnym typem, o swobodnych manierach i swobodnym stosunku do moralności. Dlatego nie należy w jej towarzystwie zwiedzać miejsc świętych, bo jej przykrótka sukienka i niektóre reakcje mogą oburzyć pobożnych opiekunów zabytków. Lubi duże gabaryty, zarówno w sferze cel podróży, wyposażenia kochanka, jak i prezentów. Woli podróż do Rzymu, niż zwiedzanie francuskiej prowincji, zwiedzanie Gdańska, od plażowania w Łebie I tydzień w Pradze, niż pełny turnus w Szczyrku. I, jak długo nie będziesz oczekiwał, że Pani strzelec przepierze ci skarpety w hotelowej umywalce i wozić będzie ze sobą turystyczne żelazko, wszystkie twe pozostałe marzenia będą spełnione.wróżka, Koziorozechoroskop Koziorozec
Pan
Lubisz alpinistów ? Jeśli tak, to pan Koziorożec będzie dla ciebie dobrym partnerem. To pan, który wdrapując się na najmniejszy pagórek, będzie sądził, że osiągnął najwyższy szczyt sukcesu, czy seksualnych rozkoszy. Przybyć, jest dla niego ważniejsze, niż pokonać odległość. Chętnie ogląda resztę świata, ale najchętniej z góry. By to osiągnąć, chętnie zrezygnuje z wygód i przytulności, dobrego jedzenia i towarzystwa. Jest świadomy zagrożeń, jakie niesie jego namiętność, i boi się odpaść ze ściany, ale żądza, aby dojść na samą górę jest silniejsza od strachu. Gdyby ktoś z kolegów, przyjaciół odpadł po drodze, na pewno do nich nie zawróci. Łatwiej mu będzie zrezygnować z ukochanej, niż z osiągniętej przewagi. Koziorożec nie jest zwierzęciem stadnym, potrafi sam uganiać się po okolicy. Również rezygnacja z rozkoszy nie jest taką tragedia, jak dla Lwa, czy Skorpiona. Koziorożec na swobodzie zadowoli się suchym listowiem i trawą. Jedyny problem, gdy na horyzoncie pojawi się prawdziwa pokusa, wtedy potrafią zboczyć z obranej drogi i widzieć świat nie z góry, ale w pozycji horyzontalnej. Jego Ukochana powinna równoważyć jego zachwyt dla blasku Alp budzeniem podziwu dla swojej urody.

Jeśli zapraszasz go do domu, usuń powypychane spodnie, za duże golfy, broszury organizacji kobiecych. Nie dowcipkuj z niego i jego pracy. Kobieta, o którą się stara powinna wiedzieć, że nie ma w nim nic do śmiechu. Ale to nic dziwnego, bo jego patron Saturn tez nie bił rekordów dowcipu i nie odznaczał się kapitalnym humorem. Wręcz przeciwnie, najpierw zabił swojego ojca, by później profilaktycznie pożreć wszystkie swoje dzieci... Pan Koziorożec odznacza się ogromnym realizmem i wiedzą, iż w tych niepewnych czasach nic nie jest pewniejsze od niepewności. Choć nie dybie na życie krewnych, to posiada poważną dozę braku skrupułów i siłę przebicia, której nadaje znamiona męskości. A to przyciąga rzesze wielbicielek. Wszystko, co powstrzymuje Koziorożca w jego dążeniu ku szczytom, musi zejść z drogi, ponieważ do tych przeszkód należy również miłość, bo zabiera mnóstwo czasu, Koziorożec zadawala się tym, co pod ręką. Choć nie zawsze oznacza to, że wybrał najgorzej.
Jeśli chcesz upolować Koziorożca, najlepiej zaczaj się na niego w pobliżu pracy, by nie tracił czasu ani cierpliwości. Jeśli zaprosi cię do pobliskiego baru, zaoszczędzi pieniądze, co może go tylko ucieszyć. Zanim wkroczysz z nim na ring, potrenuj trochę z jego szkockim partnerem. Najbardziej mu się spodobasz, gdy na pierwsza randkę zaprosisz go do domu i uchronisz go od ponoszenia wszelkich kosztów. Jeśli odmówisz aperitifu i przystawek, będzie cię wychwalał przed znajomymi za skromność i wrażliwość. Nie jest skąpy, jest oszczędny, również w komplementowaniu kobiet. Do nadmiaru słów ma taki sam stosunek, jak do nadmiaru szminki, perfum i ozdóbek. Jego pragmatyzm jest tak odświeżający, jak prysznic. Czasem może się zdarzyć bardzo zimny.

Seks jest dla niego tak samo oczywisty, jak mycie zębów, ale nie należy do zajęć codziennych. W łóżku szybko zapomina o swojej oszczędności, ale nie o sobie. Jego żądze rosną zdecydowanie, gdy pani radzi sobie z paskiem u spodni i bierze inicjatywę w swoje ręce. Niechętnie traci czas, ale w rekach znawcy może być nieporównywalny z nikim i niczym. On sam bardzo nie lubi świadomości, że mógłby stracić samokontrolę. To dla niego taka sama miła perspektywa, jak jazda samochodem bez hamulców. Nie chce szalonej kochanki, bo nie lubi ryzykować mandatem i punktami karnymi. Boi się, że przez głupia przygodę może stracić opinie trzeźwego stratega. Nic nie ofiarowuje z żądzy, czy szaleństwa, tylko z poważnych powodów. Kobiety mogą domyślać się, że ma do zaofiarowania sopel lodu. Nic podobnego! To prawdziwa pochodnia, należy ja tylko zapalić. Płonie wyjątkowo długo, bo Koziorożec dba o ekonomiczna gospodarkę zasobami energii. Odstrasza go każdą forma nieporządku. To zwolennik biurowego porządku. Nawet przy oszałamiającej kobiecie jest w stanie przedyskutować problem antykoncepcji.

W podróży poślubnej unikaj luksusowych hoteli. Zanim zamówisz pieśń gondoliera w Wenecji, on zdąży zapytać ile to kosztuje. To, że inni mogą czynić dla kogoś cos za darmo, istnieje poza jego podejrzeniami, poza świadomością. Na pytanie "dokąd" na urlop i "kiedy?", spodziewaj się pytania dlaczego ? Koziorożec nie rozumie, że można jechać do Włoch, nie spłaciwszy wcześniej samochodu. Po co wydawać majątek na smażone ryby, jeśli można usmażyć kiełbaski na balkonie ? W planach urlopowych szukaj argumentów logicznych, rzeczowych i się gających do kieszeni, to twoja jedyna szansa. I nie drżyj z zimna, chcąc aby cię przytulił, bo zauważy tylko, że jesteś niewłaściwie ubrana.

wróżka, Koziorozechoroskop Koziorozec
Pani
Czy pociągają cię żywiołowe dziewczyny w zwariowanych ciuchach? Nie dla ciebie zatem jest pani Koziorożec ubrana w biała bluzkę, nienaganny blezer i nienaganna fryzurę. Nie przyjeżdżaj po nią najnowszym modelem Mercedesa, bądź jedynie punktualny co do sekundy. Rozsądna pani Koziorożec nie spodziewa się uwielbienia, a we wszystkich dziedzinach życia przywiązuje wagę do właściwej kolei rzeczy. Najpierw będziesz musiał opowiedzieć jej o swojej pracy, zainteresowaniach, aby potem dopiero wyznać jej miłość. Nie chce być podbita, ale przekonana. Jeśli wyjaśnisz jej, że seksualnej gimnastyki potrzebuje dla kondycji, a podniecenia dla sprawnego działania hormonów, będą to dla niej przekonywujące argumenty. W roli partnerów zaakceptuje tylko tych panów, którzy maja cos w portfelu, cos w głowie i cos w spodniach. Ma kręgosłup i nerwy ze stali, a w drodze do celu potrafi przebić głowa mur. Ma tak wielkie ambicje, że czasem prześciga sama siebie. Przy mężczyźnie godnym uwagi nie afiszuje się wiedzą i inteligencją, potrafi przemilczeć doktorat i wszelkie udoskonalające kursy. W pierwszej fazie pertraktacji wykazuje zręczność iście dyplomatyczną. Opowiada o gburze, od którego wyprowadziła się dwa miesiące temu, o oszuście, który przed laty pozbawił ja cnoty, o szefie, który czyni jej paskudne propozycje. Sama reaguje na zbyt przejrzyste komplementy z lekkim obrzydzeniem.

Na konkurencje nie reaguje pani Koziorożec gwałtownie, ale da popalić panom, którzy na każdym kroku strzelają oczami za innymi paniami. Ta konserwatywna istota, w miłości staje się bardzo niekonsekwentna. Na co dzień odrzucająca wszelkie pochlebstwa wobec mężczyzn, będzie nimi szastać wobec ukochanego. W pracy interesują ja panowie od pasa wzwyż, w łóżku od pasa w dół. Lubi przeceny, nie tylko w czasie zakupów. Kochanek musi być w pierwszym gatunku, luksusowo opakowany, ze znakiem firmowym i gwarancja jakości. Preferuje trzeźwych mężczyzn, którzy są w stanie ocenić nagie fakty, bez ich upiększania. O pochlebnych uwagach sądzi to samo, co o gwizdnięciach na ulicy. Jeśli ukochany okaże jej uznanie i potwierdzi to dwudziestokaratowym brylantem, może mieć wszystko co ona zechce mu dać. Te koziorogie panie, które zrobiły zawodowa karierę i w ciągu dnia stoją na własnych nogach, wieczorem chciałby wyleczyć wszystkie swoje zawodowe choroby na raz. Zatem zastrzyk energii z rak ukochanego jest najlepszym lekarstwem zapobiegającym wszelkim stresom.

Wszyscy panowie, którzy w czasie urlopu chcieliby odpocząć do ojejków typu "nie mam co na siebie włożyć", będą z panią Koziorożec naprawdę szczęśliwi. Nie zabiera jedwabnych ciuszków na wyprawę w Bieszczady , ani wydekoltowanych sukien do Białowieży. Zwróci natomiast szczególna uwagę na czyste okna w pokoju, porządek, czyste ręczniki w łazience. Pani Koziorożec podróżuje zaopatrzona we własne środki czystości, apteczkę i przewodniki. Uważa za hańbiące, gdy traci nad sobą kontrolę. Dlatego przymknij oko, jak pochłania olbrzymia porcje spaghetti, trzecia porcje lodów i nie mów jej, jak wspaniałą spędziliście noc, bo przez cały dzień będzie osowiała.wróżka, Wodnikhoroskop Wodnik
Pan
Szukasz romantyka ? Nie inwestuj swych uczuć w pana spod znaku Wodnika. Łkające skrzypce i matki, powiewne loki i smukłe kochanki pasują do nich jeszcze mniej niż kraciaste bambosze. To wróg wszelkich konwenansów. Na jednym możesz u Wodnika polegać - nigdy nie zaufa swym współpracownikom i prognozie pogody, bo ufa wyłącznie swojemu instynktowi. Zrozum zatem, że jeśli chcesz być pewna mężczyzny, tak jak swojej emerytury, zrezygnuj z Wodnika. Jeśli jednak przeciętny mężczyzna znudził cię, jak przemówienie posłów, to istotnie Wodnik jest znakomitym partnerem. Niczego nie robi na rozkaz, ani na zamówienie, tak komplementów, prezentów , czy miłości. Dobry jest tylko w programie dowolnym. Jego duchowe piruety są zwariowane, podwójne intelektualne axle - podniecające, a skoki myśli zapierają wręcz dech w piersiach. Ale już program obowiązkowy go nie bawi. Podobnie, jak zimna kolacja, letnia telewizja i odgrzewana miłość. Nigdy nie poda swej kochance niesmacznego kłamstwa lub erotycznej kartoflanki. Unika również konserw. Nastaw się na to, że z nim nic nie będzie trwało wiecznie. To pędziwiatr. Wodnik jest architektem zamków na lodzie, w marzeniach tworzy postać kobiety idealnej, doskonałej w kategoriach estetycznych i intelektualnych. Gdy dama jego serca dowiedzie nerwowej odporności matki, która musi wytrzymać pirotechniczne eksperymenty syna w dziecinnym pokoju, naprawdę jest dla niego stosowna partnerką. Jego popęd do gier bez granic rozwija się w pełni, gdy Wodnik jest już dorosły. I kto uważa, że może go pohamować, myli się do głębi.

Najdłużej wytrzymana na długiej linie. Interesującym się nim paniom od razu wyjaśnia, że jedyne więzy jakie uważa za niezbędne, to wiązania nart. Już tylko ze względu na zamiłowanie do eksperymentów, nadaje się do życia we dwoje, jak gaśnica przeciwpożarowa do zapalania świec. Co ucieszy cię bardziej? Czekoladki, czy książka, jak się je produkuje? Jeśli to pierwsze, nie zaznasz szczęścia u Wodnika. I choć robi piękne oczy do pań, komplementy uważa za zbędne i żenujące. Jego fantazja rozwija się w szklarniach miłości znakomicie, ale nie licz na to, że będzie w nich rwał dla ciebie róże. W miłości chętnie się rozpala, ale nie wybucha od razu jasnym płomieniem. Sama musisz zadbać o z rozniecenie tego ognia.
Jego zdaniem, dama o delikatnym podniebieniu znajdzie również upodobanie do jego wyjątkowo korzennej przyprawy.

Jako dziecko chce koniecznie wiedzieć skąd bierze się sól w morzu i dziecko w dziewicy. Już jako nastolatek wie, że czar szybko mija. Gdy przy stole, popijając wino, pani dowiedzie wyrafinowanego gustu, Wodnik obiecuje sobie tej samej subtelności w sypialni. Bardziej podnieca go struktura umysłu, niż ciała wybranej damy. A gdy stać wybrankę na ład umysłu, w sypialni może panować Sodoma i Gomora. Gdy kochanka nabiera zbytniej pewności, iż zawsze będzie się do niej zwracał i jej przekazywał dowództwo w sypialnianych bataliach, zmieni szybko obóz. Do miłości, Wodnik potrzebuje odpowiedniej dozy ekscentryzmu, tak wiec może uratować cię talent improwizatorski. Ceni sobie egzotykę, byle nie pochodziła z masowego importu. Masa w ogóle go nie pociąga. Krepują go masywne kobiety, masywne meble, szara masa również. Wodnik jest elitarny i to mu się podoba.

W prospektach biur podróży najbardziej obawia się propozycji "z pełnym wyżywieniem", oznacza to bowiem kulinarne wiezienie, a od tego może być tylko gorsza przymusowa wspólnota podróży autobusowych. Cechuje go potężny brak zaufania. Kiedy obiecują mu powiew wielkiego świata, on widzi spocone tłumy. Wychwalają wiejskie sielanki i czyste powietrza, on wietrzy zaduch prowincji. Zdecydowanie woli dżungle wielkich miast od ogródków działkowych w małych miasteczkach. Kocha przestrzenie dzikie i niezagospodarowane. Hiszpańska wyspa, piaski Łeby, stoki Bieszczad to dla niego turystyczny cel najwyższej klasy. Wodnik nie planuje urlopu, o jakim marzą zwykli śmiertelnicy. Jeśli Wenecja to w deszczu lub śniegu, jeśli Capri, to kolacja w podupadłej knajpce, w której jada tubylcza biedota.

wróżka, Wodnikhoroskop Wodnik
Pani
Czy lubisz pstrągi ? Jeśli to pytanie budzi w tobie skojarzenia wyłącznie kulinarne, nie próbuj nawet myśleć o pani Wodnik. Przypominają one bowiem pstrągi, ale jako istoty zwinne, szybkie w kryształowej aurze dającej się porównać z lodowatą wodą górskich strumieni. Trudno je pochwycić, a partner pani Wodnik musi wykazać się odwagą, sprytem, błyskawiczną reakcją. Kto kocha tę kobietę nie musi opływać w dostatki, ale za to powinien wykazać niewyczerpany talent improwizacji, bo ona kocha niespodzianki i ich autorów. Jak pstrąg nie ujawnia swych uczuć. Jednak jeśli pochwycisz ja we właściwym momencie i będziesz mocno trzymał - wiedz, ze ją masz. Na ile oczywiście można ją mieć, bo pani ta jest tak niestała, jak liberalna, tak idealistyczna, jak pomysłowa. Reguły gry miłosnej z panią Wodnik, to brak reguł. Jak czuje się ograniczona, woli uciec. Pozwoli sobie na kaprys wierności partnerowi, tylko wtedy, gdy wie, że on pozwoli jej na wszystko. Chce być wolna jak ptak, choć boi się lotu. Wznosi się często i chętnie, ale zawsze z obawą przed upadkiem w trzeźwą rzeczywistość. Najpewniej czuje się w swoich zamkach na lodzie. Pełna fantazji ogląda świat z perspektywy ptaka, nigdy w banalnych szczegółach, zawsze upiększony odległością i z dystansu. Jeśli zaakceptujesz, że kobietę tę można zatrzymać tylko wtedy, gdy się jej nie krepuje, jeśli zrozumiesz, że lepiej by była nieobecna duchem, niż gdyby wcale jej nie było, wiedz, że schwytałeś lśniącego pstrąga.

Mężczyźni, którzy wnoszą w jej życie świeży powiew, dodają jej energii. Pani Wodnik to wolnomyśliciel i idealista. Dama ta mówi o swych uczuciach gładko i płynnie, ale tak naprawdę żywe emocje są jej obce. Lubi, by jej przekazać ster znajomości, bo ma pewność, że zostanie zachowany niezbędny jej zdaniem dystans. Nawet mężczyzna, który jej się naprawdę podoba, nie ma prawa zbliżyć się do niej zanadto. Trudno jej oddać samą siebie, bo boi się zagubić w labiryntach nieznanych uczuć i sytuacji.

O tym, co rozumie pod słowem "miłość" przeczytasz nie w raportach psychologów i seksuologów, a w "Przeminęło z wiatrem". Kocha umysłem, nie podbrzuszem. Mężczyzna, który zapanuje nad jej dusza, może rozporządzać jej ciałem. I przemienić chłodną piękność w namiętną kochankę. Ten cud wymaga jednak zręczności, doświadczenia i cierpliwości. Lubi płynne ruchy i łagodne przejścia, nie znosi gwałtu i szarpnięć. Należy ja traktować , jak kosztowny instrument, który długo musisz pieścić i muskać, nim dojdziesz, jak wydobywać z niego właściwe tony. Potrzebuje pieszczot subtelnych, niczym wietrzne głaskanie wierzbowych witek. Ale pani Wodnik w niczym nie przypomina płaczącej wierzby. Jest w istocie pogodna, obce są jej łzy, jak również szeroko rozumiana oschłość. To dziewczyna świeżą, jak wiosna, którą należy rozkoszować się pełna piersią. Wyżej ceni sobie jedność dusz, niż jedność ciał. Nie jest pruderyjna, ale jeśli chcesz wsłuchać się w jej miłosne westchnienia, najpierw powinieneś wysłuchać z nią koncertu Mozarta, albo mądrego wykładu z astrologii, inaczej drzwi sypialni będą zamknięte. Pani Wodnik pomału się rozpala, ale gdy już zapłonie, okazuje się, że było warto być cierpliwym. A ukochany musi pamiętać, Żadnych stałych nawyków i upartych przyzwyczajeń.

Sanatoria, ośrodki sportowe, rekreacyjne lub upiększające, to letni koszmar pani Wodnik. Jeśli już, to hipnoterapia za ciężkie pieniądze, albo zgłębianie tajemnic Yogi, czyli szansa na odprężenie ducha. Pani Wodnik nie znosi niczego, co ją ogranicza. Z tego powodu odrzuca gorsety, trzeszczące dżinsy, czy spódnice, blisko osadzone oczy, czy ciasną moralność. Nie zabieraj ja do tłocznych restauracji, dusznych miast, zatłoczonych campingów. Najlepiej czuje się tam, gdzie szaleją swobodne wiatry, gdzie powietrze jest czyste, jak kryształ. Jest pogodna i bezinteresowna. Serdeczna i przyjazna, jak włóczęga, podzieli się ostatnim piwem z pięcioma kolegami. Nawet w najbardziej nieprzyjaznej sytuacji zachowa pogodę ducha i dobry humor. Śmieszą ja i drażnią takie ograniczenia w miłości, jak zazdrość ukochanego, smażalnie placków, strzelnice, przyczepy z hod-dogami. Kocha przestrzeń, otwarty widok na morze i daleki horyzont.wróżka, Rybyhoroskop Ryby
Pan
Masz już dość Schwarzeneggera ? Znudził ci się typ osiłka i supermana ? Odżyjesz zatem w towarzystwie pana spod znaku Ryb. W piękny wiosenny dzień, nie będzie koncentrował twojej uwagi na swych mięśniach, a skieruje ja na wyrastające spod śniegu świeże, zielone pączki krokusów. Woli "Annę Kareninę" od wszystkich anabolików świata. Zafascynować go może tylko światła, inteligentna kobieta. On chce spacerować z ukochaną w sierpniowej ulewie, pod prąd modom i trendom, skryć się gdziekolwiek i wyładować w małym, romantycznym hoteliku, w którym nikt się was nie spodziewał. Jeśli oczekujesz od niego prezentów, będziesz rozczarowana. Nie dlatego, aby był skąpy. On inwestuje w takie pomysły więcej pomysłowości niż pieniędzy i jest przekonany o słuszności takiej decyzji. Jeśli ciężko ci jest na początku zachwycać się jego poezją, samodzielnie wykonaną biżuterią , amatorskimi obrazkami - weź korepetycje u jego matki. Pan Ryba jest tak pogrążony we własnych myślach, że potrafi nie zauważyć nowej fryzury ukochanej, czy zapomnieć o kolejnej racie za samochód. Nie dba o terminy, przepisy i nakazy. Miłość jest dla niego sprawą, która toczy się bez reguł i ponad czasem. Zbyt szybkie związki traktuje jako dowód braku dojrzałości. Zaczyna powoli, dopuszcza rozmarzone pauzy, do celu doprowadza swą ukochaną odprężoną i szczęśliwą. Jest wspaniałym panaceum na wszystkie udręczone dusze. Czego by nie robił i nie mówił, jest wymarzonym obiektem analityków na wzór Zygmunta Freuda. Jego ideał kobiety jest na podobieństwo matki, której zdjęcie króluje na jego biurku. Powodzenie u kobiet zawdzięcza swemu urokowi i przyjacielskości.

Śni na jawie, co zachwyca wiele kobiet. Najłatwiej złapać go, dając się uwieść do jednego z zamków na lodzie, ale najłatwiej zakochuje się w kobietach pragmatycznych. Takich, co potrafią same naprawić żelazko i wypełnić deklaracje podatkową. Chce upiększyć życie ukochanej własnymi, dziecięcymi marzeniami. Chce, aby była najszczęśliwszą kobietą na ziemi. Darowuje jej serca z piernika i tulipany kradzione z ulicznych trawników. To jest jego chłopięcy urok. Na co dzień łatwo go kochać, bo nigdy nie daje zdecydowanych odpowiedzi, i nigdy nie ma za złe, jeśli decyzje podejmujesz za niego. Pojawia się znikąd i umyka do nikąd, dlatego łatwiej złowić na męża milionera niż pana Rybę.

Pan Ryba nie wypowiada głośno co i jak by sobie życzył, ale oczekuje, ze rozpoznasz i zaspokoisz jego podstawowe potrzeby. Skoro kochasz go od stóp do głów, to pieść go, całuj w tym samym zasięgu. Jest delikatny i wrażliwy, jeśli ukochana pozostawi po sobie krwawe ślady, porzuci ja z krwawiącym sercem. Nie jest natarczywy, na pierwszej randce ujmuje jej ręce w swoje dłonie i patrzy głęboko w oczy. I jeśli ukochana czeka, aż on zrobi pierwszy krok, będzie czekała wiecznie. Nie lubi gwarnych, tłocznych imprez, stan ducha podnosi mu się w przytulnej, intymnej atmosferze, przy nikłym świetle. A gdy jeszcze ukochana, wzorów miłości szuka w literaturze ubiegłego wieku, trafiła idealnie. Ukryta ławka w parku, idylliczny ogródek, zachód słońca na plaży, to idealna sceneria na pierwsze szepty, słowa miłości i czułe gesty. Unikaj zatem modnych dyskotek, wypełnionych natrętna muzyką, papierosowym dymem i tłumem krzykliwych ludzi. Domowy nastrój również powinien emanować spokojem i harmonia. A miłość winna być niezwykła.

Ponieważ pan Ryba w sprawie urlopu wypowiada się bardzo niejasno, należy przedstawić mu kilka propozycji. Wybór nie musi być duży, ale wystarczający, aby pan Ryba nie czuł się zapędzony w kozi róg. Ożywi się, kiedy usłyszy, że może wybierać między Helem a Zakopanem, między Łebą a Ustroniem. Ze zrozumiałych względów kocha wodę, ale również morze piasku, bezmiar skał, ocean zieleni. Jest nieuleczalnym romantykiem. Pozwól zanurzyć mu się w bajkach o mitach, a okaże się bajecznym kochankiem. Uwieść go można wszystkim, co daje pożywkę jego marzeniom. Karm jego nienasycona fantazje, nie zamykaj najbardziej kobiecych i cielesnych źródeł przed jego niesytymi wrażeń ustami i nie wyśmiewaj prób powrotu do dzieciństwa.

wróżka, Rybyhoroskop Ryby
Pani
Podniecają cię pielęgniarki ? Wcale nie musisz łamać nogi, ani poważnie się ranić, by podbić serce pani spod znaku Ryb. W porównaniu z nią, biblijny Samarytanin był grubianinem i okrutnikiem, bo ona nie tylko troszczy się o chore ciało. Pielęgnuje również dusze. A im bardziej jesteś wrażliwy i podatny na ciosy, tym bardziej jej się podobasz, tym więcej masz zalet w jej oczach. Jeśli przyznasz się do swoich słabości, dodasz tej kochającej istocie siły. Ona potraktuje twe cierpienia z należyta powaga. Czułym dotykiem tkliwie zadba o twą męskość, nie lękając się najbardziej wyczerpującego masażu. I tak jak kiedyś mama dmuchała na sparzone miejsca, tak ona będzie dmuchała na te najbardziej wyczulone zmysłowo. Jeśli w pracy upokorzy Cię szef, ona w domu postawi cię na nogi. Jedyne czego nie potrzebuje, to uczucia, że jest niepotrzebna. A że jest raczej lękliwa, inicjatywa należy do ciebie. Jak przystało na ofiarną istotę, utrzymuje, jakoby sex nie miał dla niej znaczenia. Nie jest to jednak prawda. Ma całe mnóstwo erotycznych tęsknot. Gdy jednak zdecyduje się zdradzić ochotę na miłość, musisz wykazać się bardzo wyczulonym słuchem.

Jest niezgłębiona, jak woda. Nie pomoże ci domyśleć się swych ukrytych marzeń i zamiłowań. Pozwoli unosić się falom uczuć, a po ukochanym spodziewa się , że będzie jak ocean - to kołysał ja delikatnie, to wstrząsał sztormem namiętności, to zalewał potopem czułości. Przedtem jednak musi zyskać pewność, iż posiada on ratowniczy czepek. Bez tej ufności, nie wda się z nim w romans. Od dziecka bowiem, świadoma jest wszystkich niebezpieczeństw - oczywiście z literatury. Pani Ryba jest jak niezwykle czuły instrument muzyczny. Prawdziwi pianiści wiedzą, że jeżeli udało im się zdobyć idealny do własnych potrzeb egzemplarz, musza o niego dbać z cała troska i czułością na jaką ich stać. I nigdy się od niego nie oddalać. Dyskoteka, to nie jej wymarzone miejsce. jeśli chcesz wyznać jej miłość zrób to na leśnej łące, cichej plaży, nad brzegiem morza. Pani Ryba to najczęściej złota rybka. Jest delikatna, wrażliwa, bezradna i trochę wyobcowana. Żadna kobieta, tak jak ona , nie potrzebuje mocnego ramienia, na którym mogłaby się wesprzeć, i szerokich pleców, za którymi mogłaby się schować. Słowo "sex" wymawia z największym trudem, jak wyraz obcego pochodzenia. Fascynują ja natomiast książki okultystyczne i literatura ezoteryczna. Jeśli będziesz podśmiewał się z tych pasji, szybko umknie ci z haczyka. Zrozumienie zaś i zainteresowanie podziała na nią, jak mocny drink.

Zanim pani Ryba dopuści cię do swoich wdzięków, musi upłynąć sporo wody w Wiśle. Zdaje sobie sprawę, jak łatwo ja zranić, stad ta ostrożność i konsekwencja. Dlatego zna "Kamasutre" tylko z teorii. Tylko miłość sprowadzi ją do twojej sypialni. I to tak szybko, że nie zdążysz rozwiązać krawatu. Miłosne krzyki są jej milsze niż szepty. A gdy ukochany pozwoli sobie na słowa, o których mama mówiła, ze dobrze wychowane dziewczynki nie powinny ich znać, zdziwi się, jak bardzo reaguje wtedy jej ciało. Wszelkich hamulców pani Ryba pozbywa się wraz z bielizną, ale na pełen sukces może liczyć tylko prawdziwy wirtuoz. Ten, który rozpocznie od drobnych wprawek, by przejść do właściwej interpretacji.

W czasie urlopu nie kontroluje spalania benzyny, liczy wyłącznie cuda. Z wdzięcznością przyjmie od ciebie wyjaśnienia, że słońce wschodzi i zachodzi tak pięknie tylko dla niej, a fajerwerki w Sopocie to dlatego, że pojawiła się na wybrzeżu. Jeśli jesteś bezlitosnym realista, to przynajmniej nie okazuj jej tego na urlopie. Nie wyjaśniaj jej, ze to nie światło pełni księżyca, tylko lampa dźwigu. Zamiast na koktail z krewetek w ekskluzywnej restauracji, zaproś ja na smażona rybę do romantycznej knajpki. Nie oszczędzaj na fantazjach i uczuciach. Jeśli sprawdzisz się jako towarzysz, z którym zjadła tyle lodów, aż zrobiło się wam obojgu niedobrze, lub z którym tańczyła tak długo, aż zakręciło wam się w głowach - zyskasz z niej partnerkę na dobre i złe.

Na podstawie książki Nin Schauberg "Horoskop erotyczny"


wróżka grażyna krygier