Karty Tarota

wróżka, karty, tarot

WIELKIE ARKANA

wróżka, tarot Mag tarot     1. Mag
Miłość. Dla samotnych zapowiedź szalonej miłości, z której być może zrodzi się trwały i szczęśliwy związek. Jeśli jesteś już zakochany(a), ciesz się każdą wspólnie przeżytą chwilą, wyrażaj swoje myśli i uczucia, niczego nie komplikuj, a wasza miłość przetrwa najgorsze burze.
Praca i pieniądze Masz szansę odnieść sukces, ale pod warunkiem, że zmienisz swoje dotychczasowe przyzwyczajenia. Jeśli czekają cię nowe obowiązki, nie obawiaj się, że im nie podołasz. Płyń z falą, która niesie zmiany, bo nie można stać w miejscu!
Zdrowie Jesteś w doskonałej formie, a odczuwane dolegliwości nie są poważne i powinny szybko minąć. Może to tylko przemęczenie?
Przesłanie Los sprzyja odważnym, więc nie bój się ryzyka. Jeśli tylko zechcesz, rozpoczniesz nowy, ważny etap w swoim życiu i raz na zawsze pozbędziesz się starych problemów.
wróżka, tarot Arcykapłanka tarot     2. Arcykapłanka
Miłość. Jeśli dokucza Ci samotność, nie próbuj na siłę znaleźć partnera(kę). Nie wpadaj w ramiona byle kogo. To nie jest dobry czas na miłość. W stałe związki może wkraść się niepokój, jednak tylko po to, aby uzmysłowić Ci potrzeby partnera.
Praca i pieniądze Bądź czujna(y) i nie daj się wciągnąć w żadne towarzyskie intrygi. Plotkarzy omijaj szerokim łukiem. Mogą zaszkodzić Twojej pozycji. W sprawach finansowych doradzi Ci życzliwa kobieta.
Zdrowie Twoje samopoczucie zależy od stanu psychiki. Zanim więc pójdziesz do lekarza, posłuchaj głosu intuicji: może Twoje dolegliwości to nic innego, jak tylko jakaś nie załatwiona sprawa?
Przesłanie Pamiętaj, by we wszystkim, co robisz, zachować umiar. Zwolnij pogoń za dobrami materialnymi, bo stracisz skarby, którymi los Cię obdarza. Może odkryjesz w sobie zdolność przepowiadania przyszłości?
wróżka, tarot Cesarzowa tarot     3. Cesarzowa
Miłość. Trochę tolerancji dla niedoskonałości partnera pozwoli Ci bardziej cieszyć się miłością i przyjaźnią. Okaż więcej serca i naucz się przebaczać. Jeśli jesteś bez pary, uważaj, by niezwiązać się z osobą, do której szybko poczujesz niechęć. Wstrzymaj się z miłosnymi deklaracjami.
Praca i pieniądze Dobry czas na sprawdzenie, czy Twoje pomysły są cokolwiek warte. Nie przegam spotkania z ważną osobą - dzięki niej możesz awansować lub znaleźć lepszą pracę.
Zdrowie Ogranicz wszelkie używki, śpij przy otwartym oknie, a w wolnych chwilach pamiętaj o aktywnym wypoczynku np: dużo spaceruj.
Przesłanie Nie możesz być wszędzie i wszystkiego osiągnąć. Zastanów się, co dla Ciebie jest najważniejsze i odpowiednio rozłóż siły. W przeciwnym razie czeka cię rozczarowanie.
wróżka, tarot Cesarz tarot     4. Cesarz
Miłość. Jeśli nie chcesz stracić swego partnera(ki), zapewnij mu(jej) poczucie bezpieczeństwa i urozmaicenie w miłości. Dbaj o dobrą atmosferę - dwa razy pomyśl, zanim powiesz coś głupiego.
Praca i pieniądze Przed Tobą są sytuacje, które wymagają elastycznego działania. Gwałtowność, niecierpliwośc i pośpiech mogą jedynie wywołać konflikt. Przed podjęciem ważnych decyzji finansowych, poradź się osoby kompetentnej.
Zdrowie Nie pozwól, by opanowały Cię złe emocje, a nieporozumienia wpędziły w depresję. Zwolnij nieco tępo życia i zadbaj o relaks.
Przesłanie Sprawdź, czy nie dźwigasz czegoś niepotrzebnego. Po co się uczyć na tych samych błędach?
wróżka, tarot Arcykapłan tarot     5. Arcykapłan
Miłość. Jesteś podatna(y) na porywy serca i mogą Cię opanować dziwne tęsknoty za czymś niezwykłym. Lepiej nie przysięgaj miłości do grobowej deski, zwłaszcza gdy zakochałaś(eś) się pięć minut temu. Małżeńskie problemy znikną, jeśli staniesz z nimi twarzą w twarz. Inaczej będą się ciągnąć w nieskończoność.
Praca i pieniądze Pojawiają się okazje, by zarobić pieniądze i wspiąć się na najwyższy szczebel kariery zawodowej. Nowy projekt przyniesie Ci dużo zadowolenia w przyszłości, ale pod warunkiem, że będziesz w nim aktywnie i z zaangażowaniem uczestniczyć.
Zdrowie Na zły nastrój i przemęczenie najlepszy jest sen.Kładź się wcześniej do łóżka i nie wstawaj na ostatnią chwilę. Poranny pośpiech może Cię zniechęcać do pracy.
Przesłanie Dokształcaj się, to z pewnością się opłaci. Rozwój intelektualny pomoże Ci wyjść poza ciasne ramy Twojej oceny świata.
wróżka, tarot Kochankowie tarot     6. Kochankowie
Miłość. Choć twój wybranek(a) rzuci na ciebie miłosny urok, nie stawiaj go od razu na piedestale. Najpierw przekonaj się, czy możesz na nim polegać. Być może złowiłaś(eś), który zaraz odfrunie.
Praca i pieniądze. Przyda ci się czujność i odwaga. Okazja do zarobienia pieniędzy może przyjść nagle i niespodziewanie. Będziesz musiał(a) błyskawicznie podjąć decyzję. Nie trzymaj się kurczowo schematów i wybieraj nietuzinkowe rozwiązania.
Zdrowie. Jeśli coś ci dolega, to idealny moment na kuracje ziołowe. Pamiętaj też, że nic tak dobrze nie wpływa na samopoczucie jak myślenie pozytywne.
Przesłanie. Zakończ znajomości, które ciążą, pozbądź się złych wspomniej i ureguluj długi. Dzięki temu staniesz się nowym człowiekiem, patrzącym z nadzieją w przyszłość i nie bojącym się potyczek z losem.
wróżka, tarot Rydwan tarot     7. Rydwan
Miłość. Znajdziesz się w wirze nowych, atrakcyjnych znajomych, pośród których spotkasz wreszcie swoją upragnioną miłość. I nie wmawiaj sobie, że to tylko przyjaźń. Jeśli jesteś w stałym związku, poczujesz się osobą atrakcyjną, kochaną i pożądaną.
Praca i pieniądze. Nawet jeśli jesteś zbyt skromna(y), by w to uwierzyć, spotkasz się z dużym uznaniem otoczenia. Korzystaj z nadarzających się okazji i śmiało realizuj swoje projekty. Z każdym nowym dniem będzie ci przybywać pieniędzy!
Zdrowie. Jesteś w dobrej kondycji, a jeśli nawet coś ci dolega, spodziewaj się szybkiego powrotu do zdrowia.
Przesłanie Zacznij uważnie słuchać innych i postaraj się zrozumieć ich poglądy, nawet jeśli bardzo różnią się od twoich. Otwartość umysłu sprawi, że wiele się nauczysz i dostrzeżesz swój problem w nowym świetle.
wróżka, tarot Moc tarot     8. Moc
Miłość. Czeka cię sporo zamieszania i zmian. Stałe związki ulegną przeobrażeniom, rozstaną się niedobrane pary. Kusić będzie ogromna i dziwna moc nowego uczucia. Wszystko może się zdarzyć.
Praca i pieniądze. Nie ulegaj pokusie zrobienia łatwego interesu. Może się to skończyć utratą pozycji, narażeniem na złą opinię, zerwaniem atrakcyjnych znajomości. Nie działaj pochopnie, dokładnie planuj wszystkie swoje przedsięwzięcia.
Zdrowie. Będziesz pełna(y) energii i chęci do życia. Nie zapomnij jednak o wypoczynku. Skorzystaj ze wschodnich metod relaksacji, np. jogi, które pomogą ci regenerować siły.
Przesłanie. Dbaj o ciągły rozwój, stań się osobą kompetentną w swojej dziedzinie, a nabierzesz pewności siebie i pozbędziesz się kompleksów. Nawet jeśli ktoś nieżyczliwy stanie ci na drodze, nie będzie miał do ciebie dostępu.
wróżka, tarot Pustelnik tarot     9. Pustelnik
Miłość. Jeśli jesteś samotna(y), niczego nie przyspieszaj. Prawdziwa miłość sama cię odnajdzie. Jeżeli masz stałego partnera, unikajcie manipulowania sobą nawzajem. Wymuszanie czegokolwiek może doprowadzić jedynie do wzajemnej niechęci i uczuciowego zamknięcia.
Praca i pieniądze Mimo zamieszania, intuicyjnie wybierzesz właściwą drogę. Nadarzy się okazja, by ustabilizować swoje życie na takim poziomie, o jakim marzysz.
Zdrowie. Jeśli coś ci dolega, nie zwlekaj z wizytą u lekarza. Koniecznie rozładuj napięcie. Najlepiej rób to, co sprawia ci radość.
Przesłanie. Zrozumiesz innych wtedy, kiedy zrozumiesz siebie. Praca w tym kierunku zapewni ci osiągnięcie harmonii i powodzenie.
wróżka, tarot Koło Fortuny tarot     10. Koło Fortuny
Miłość. Musisz dokonać wyboru. Albo pogodzisz się z wadami partnera i zdecydujesz na wspólną przyszłość, albo podejmiesz ostateczną decyzję o rozstaniu. Osoby samotne mają szansę na szalony romans, zakończony trwałym związkiem.
Praca i pieniądze. Możliwość przypływu gotówki. Masz teraz szczęśliwą rękę do operacji finansowych, gry na giełdzie, nowych inwestycji. Możesz też awansować lub znaleźć lepszą pracę. Pamiętaj jednak, by postępować rozważnie. Stara prawda mówi, że wszystko co szybko przyszło, również może szybko odejść.
Zdrowie Zamiast się wściekać, idź na długi spacer albo znajdź sobie jakąś lekką pracę fizyczną. Obchodź się ostrożnie z ostrymi narzędziami!
Przesłanie Potrzebna ci cierpliwość. Ufaj, że nadarzy się okazja, abyś mogła(mógł) odmienić swój los. Nie załamuj się tylko dlatego, że nie wszystko układa się po twojej myśli!
wróżka, tarot Sprawiedliwość tarot     11. Sprawiedliwość
Miłość. Masz duże wymagania i czasem naprawdę trudno z tobą wytrzymać. Pamiętaj o tym, gdyż możesz wypłoszyć nawet najbardziej cierpliwego partnera. Bądź łagodniejsza(y), a odkryjesz miłość na nowo.
Praca i pieniądze. Źródłem twoich cierpień jest przerost ambicji i ogromna porywczość. Skoncentruj się na tym, co robisz dobrze. Licz tylko na siebie, bo inni mogą ci przeszkadzać. Teraz niczego nie zmieniaj, nie podejmuj ważnych decyzji. Koniecznie bądź w zgodzie z prawem!
Zdrowie Jeśli jesteś zmęczona(y) zestresowana(y), zadbaj o zdrowie. Zrób badania kontrolne i pamiętaj o właściwej diecie.
Przesłanie Szczodrość pomoże ci osiągnąć wszystko, o czym marzysz. Bogactwo, używane z myślą o szczęściu i radości innych powiększy się - szczególnie wtedy, gdy dzielimy je z potrzeby serca.
wróżka, tarot Wisielec tarot     12. Wisielec
Miłość. W stałych związkach pora skończyć udawanie i grę w obojętności. Takie postępowanie oddala was od siebie. Jeśli jesteś samotna(y), nie nastawiaj się na miłosne podboje, chyba że interesuje cię krótkotrwałe flirty. Nic, co teraz się wydarzy, nie ma przyszłości.
Praca i pieniądze. Bądź uważna(y) i skrupulatna(y). Niedokładnie przeczytana umowa lub zbyt szybko podjęta decyzja może doprowadzić cię nawet do sądu. Uważaj z 'genialnymi pomysłami', które mają przynieść ci duże pieniądze - nic dobrego z nich nie wyniknie.
Zdrowie. Nie bagatelizuj żadnych dolegliwości! Nie leczone, mogą przerodzić się w chorobę. W razie potrzeby natychmiast zgłoś się do specjalisty.
Przesłanie. Nie rozwiążesz problemów bez wydobycia ich na światło dzienne. Tylko w ten sposób, naprawisz to co zepsułaś(eś).
wróżka, tarot Śmierć tarot     13. Śmierć
Miłość. Karta ta oznacza zmianę. Jeśli jesteś w związku, w którym od dawna nie masz nic do powiedzenia partnerowi, należy z niego zrezygnować. Jeżeli kochasz naprawdę, twój związek może wkrótce zakończyć się ślubem.
Praca i pieniądze. Zwolnij tempo. Będziesz miał(a) wiele spraw do załatwienia, więc lepiej nie nakładaj na siebie nowych obowiązków. Czekają cie drobne nieporozumienia w pracy - nie dopuszczaj do niedomówień, a wątpliwości rozstrzygaj na bieżąco.
Zdrowie Dobre, jeśli sam(a) go nie nadwyrężysz. Pamiętaj o relaksie i ruchu na świeżym powietrzu. Dolegliwości wkrótce miną.
Przesłanie Nie bój się zmian. Są potrzebne, abyś mogla(mógł) pozbyć się wszystkiego co płytkie i błache. Przed tobą nowy etap w życiu. Zacznij go z czystym sumieniem i głową otwartą na ważne sprawy.
wróżka, tarot Równowaga tarot     14. Równowaga
Miłość. Nie rób nic, co utrudniałoby porozumienie między tobą a twoim partnerem. Kieruj się prostymi zasadami, a wszystko stanie się jasne i oczywiste. Przyszłość waszego związku jest w twoich rękach.
Praca i pieniądze Nie jest to dla ciebie pomyślny okres. Lepiej nie rozpoczynaj niczego nowego, nie procesuj się, nie negocjuj warunków. Oszczędzaj pieniądze, gdyż te obiecane nie przyjdą albo zawiedzie cię dłużnik.
Zdrowie. Pod żadnym pozorem nie korzystaj z rad koleżanek, kolegów i nie eksperymentuj z lekami. Jeśli czujesz się źle, po prostu idź do lekarza!
Przesłanie Omijaj z daleka każdą sytuację, która budzi twoje wątpliwości. Nie zadzieraj z prawem i nie licz na to, że problemy rozwiążą się same. Większą mądrością jest przyznanie się do błędu.
wróżka, tarot Diabeł tarot     15. Diabeł
Miłość. Gwałtowna potrzeba odmiany może doprowadzić do zerwania. Jeśli zależy ci na partnerze, postaraj się uatrakcyjnić wasz związek. Ktoś, na kim ci bardzo zależy może przysporzyć ci smutku i łez. Dobrze się zastanów, czy warto rzucić się w jego ramiona.
Praca i pieniądze. Jeśli masz plan, którym chcesz wszystkich zadziwić, wstrzymaj się z jego realizacją do czasu, aż nie przemyślisz każdego 'za' i 'przeciw'. Inaczej może się zdarzyć, że uznanie, które zasługuje tobie, przypadnie komuś innemu.
Zdrowie Zafunduj sobie wizytę w siłowni, więcej relaksu, parę dodatkowych godzin snu. Nie myśl, że jesteś niezastąpiona(y) i pozwól popracować innym.
Przesłanie We wszystkim zachowaj rozwagę i umiar. Za dużo dobrego też może zaszkodzić. Trzymaj emocje na wodzy. Pamiętaj, że zbytnie poddawanie się nastrojom może być gorsze niż uleganie nałogom.
wróżka, tarot Wieża Boga tarot     16. Wieża Boga
Miłość. W twojm związku dzieje się coś niedobrego. Jeśli do tej pory nie reagowalaś(eś) na sygnały partnera, może cię on opuścić w każdej chwili pod byle pretekstem. Najwyższy czas, abyś uważnie się zastanowił(a) nad tym, co robisz.
Praca i pieniądze. Nie podpisuj umów, które budzą twoje wątpliwości, bo ktoś sprytniejszy może cię złapać na haczyk. Twoja inteligencja i ambicja wyprowadzą cię teraz na manowce. Z wszystkiego, co odruchowo obiecasz będziesz się tłumaczyć.
Zdrowie. Wymaga dużej troski. Niezbędne są witaminy i solidny wypoczynek. Bądź ostrożna(y) za kierownicą!
Przesłanie. Rozglądaj się uważnie dookoła siebie i starannie dobieraj przyjaciół. Szukaj ich pośród tych, którzy wyznają podobne zasady i kierują się nimi w życiu.
wróżka, tarot Gwiazda tarot     17. Gwiazda
Miłość. Nie martw się, jeśli dokucza ci samotność - wkrótce się zakochasz, a twoje uczucie zostanie odwzajemnione. Jeżeli jesteś już z kimś związana(y), pokochasz swego partnera na nowo. Karta ta wróży również ślub.
Praca i pieniądze. Masz szansę wybić się ponad przeciętność. Oczekuj ciekawych propozycji, które mogą być dla ciebie zaskakujące. Łap je - dadzą ci wolność i niezależność.
Zdrowie. Wyśmienita forma! Zapomnisz o grzebaniu się we własnej duszy i użalaniu nad sobą. To dobrze zrobi twojej psychice.
Przesłanie. Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, wszystkiego zacznie ci przybywać: humoru, energii, szczęścia. Czy potrzebujesz czegoś więcej?
wróżka, tarot Księżyc tarot     18. Księżyc
Miłość. Jeśli uważasz że twój partner zasługuje na to, by powiedzieć mu parę słów prawdy, zrób to. Od razu poczujesz ulgę. Jeśli jesteś bez pary, bacz pilnie, kogo wybierasz. Zamęt w sercu i głowie może doprowadzić cię do związania się z lekkoduchem.
Praca i pieniądze. Uważaj na złodziei i bądź przytomna(y) przy płaceniu rachunków. Nie żałuj nikomu uśmiechu i koniecznie unikaj arogancji w pracy - możesz się bowiem dowiedzieć, że nie ma ludzi nie zastąpionych.
Zdrowie. Słuchaj dobrej muzyki i bądź życzliwa(y) dla siebie i innych. Inaczej nerwy dadzą znać o sobie.
Przesłanie. Nie zadręczaj się rzekomym brakiem urody, dowcipu czy obycia. Szczęście przecież nie zależy od kształtu nosa. Spędzaj czas w dobrym towarzystwie, a nastrój szybko ci się poprawi.
wróżka, tarot Słońce tarot     19. Słońce
Miłość. Przed tobą wiele interesujących spotkań, imprez i zabaw, z których wyjdziesz zakochana(y) po uszy. W stałych związkach ponownie rozkwitną uczucia. Odkryjesz - nie po raz pierwszy - że masz przy sobie cudownego partnera!
Praca i pieniądze. Los szykuje ci miłą niespodziankę. Możesz dostać propozycję nowej, atrakcyjnej pracy lub awansu.
Zdrowie. Masz dużo sił i ciągle żyjesz na pełnych obrotach. Wystarczy, że nie zapomnisz o dłuższym wypoczynku.
Przesłanie. Słońce zasila swą energią twoje plany, działania i związki z innymi. Wykorzystaj ten czas dla dobra swojego i tych, którzy cię otaczają.
wróżka, tarot Sąd tarot     20. Sąd
Miłość. Atmosfera w twoim domu wyraźnie się poprawi, będzie w nim mile i przytulnie. Stosunki z partnerem staną się bliższe i cieplejsze. Jeśli jesteś sam(a), teraz spotkana miłość zawiedzie cię prostą drogą do szczęścia.
Praca i pieniądze. Jesteś w stanie zrealizować pomysł, z którym wiążesz nadzieje. Ale będziesz musiał(a) pracować bez wytchnienia. Warto zdobyć się na wysiłek, gdyż dzięki temu poczujesz swoją wartość, a także udowodnisz ją światu.
Zdrowie. Wkrótce poczujesz się lepiej, odzyskasz równowagę i pokonasz każdy stres.
Przesłanie. Dbaj o wewnętrzny spokuj i harmonię z otaczającym cię światem. Wyzwoli to w tobie siły, dzięki którym poznasz głębszy sens życia.
wróżka, tarot Świat tarot     21. Świat
Miłość. Przed tobą wielkie uczucie. Wszystkie sprawy usuną się w cień, będziesz tylko ty i twój partner. W stałym związku czeka cię dużo radosnych wydarzeń: może narodziny potomka?
Praca i pieniądze. Wystarczy już twoich starań, nie musisz specjalnie zabiegać o awans lub podwyżkę. Im mniej zrobisz wokół siebie hałasu, tym więcej spotka cię nagród, wyróżnień i pieniędzy.
Zdrowie. Doskonałe - nie powinnaś(eś) mieć żadnych dolegliwości. Wręcz tryskasz energią i zarażasz nią otoczenie.
Przesłanie. Przekazuj swoje pozytywne wibracje rodzinie, znajomym, a nawet przechodniom na ulicy. W ten sposób poszerzasz krąg ludzi życzliwych.
wróżka, tarot Głupiec tarot     22. Głupiec
Miłość. Jeśli jesteś w stałym związku, zrozumiesz teraz co oznacza szara codzienność. Nie przerażaj się, miłość wcale się nie skończyła. Przecież partnerstwo, to nie tylko atrakcje. Jeśli jesteś osobą samotną, nie spodziewaj się wielkiego uczucia. Obecnie jest to wykluczone.
Praca i pieniądze. Będziesz musiał(a) ostrożnie obchodzić się z pieniędzmi. Kontroluj stan swego konta i nie zaciągaj pożyczek. Nie możesz teraz liczyć na wygraną. Sytuacja wymaga, abyś ostro zabrał(a) się do pracy.
Zdrowie. Nic poważnego ci nie grozi, ale nie jesteś w najlepszej formie. Unikaj kawy i papierosów. Staraj się nie zarywać nocy.
Przesłanie. Czasem trzeba coś stracić, aby zyskać coś cenniejszego. Nie uda ci się mieć wszystkiego. Jeśli nie zdecydujesz, co jest dla ciebie najważniejsze, nie zrobisz kroku naprzód i będziesz musiał(a) powtarzać starą lekcję


wróżka, hipnoterapia

jako wróżka prowadzę od 20 lat salon tarota ciesząc się zaufaniem swoich klientów. moje wróżby pomagają odnaleźć sens życia, oraz uniknąć poważnych niebezpieczeństw. uważam, że w ten sposób wypełniam swoje posłannictwo polegające na pomocy innym ludziom. jako wróżka potrafię przewidzieć i przystępnie przedstawić węzłowe momenty życia, potrafię dopomóc w podjęciu trudnej życiowej decyzji. warto zasięgnąć mojej opinii również w sprawach pracy, przyszłości naszych bliskich, bądź w sprawach uczuciowych...

wróżka tarot wróżby

jeśli chcesz poznać swoją przyszłość, jak potoczą się losy twojej rodziny, twojego związku uczuciowego, co czeka cię w pracy? zapraszam na przyjazny seans bo któż nie jest ciekawy co przyniesie mu przyszłość? jutro, za kilka dni, lub w ciągu najbliższych lat? dzięki kartom tarota można otrzymać odpowiedź na każde pytanie. sposobów na przewidywanie przyszłości jest wiele. tradycja przekonuje, że człowiek może przy pomocy wróżenia dowiedzieć się wszystkiego, co jest mu potrzebne, żeby zmienić niesprzyjający bieg swojego życia, lub odwrotnie, zachować i umocnić jego pomyślny aspekt, osiągając przy tym wewnętrzną wolność, albowiem odpowiedź na nasze pytanie jest już napisana...

trzeba tylko odczytać ją z materii delikatnej jak mgła... barwne karty rozłożone na białym stole mówią o szczęściu i spełnionej miłości... podróżnicy wszystkich światów płynący pod rozgwieżdżonym niebem, nie znający miejsca z którego przybyli i do którego dopływają, czasami uśmiechają się do gwiazd w podzięce za życzliwość.

i jednego możemy być pewni - bóg także czasem wróży sobie z listków akacji...

wróżka grażyna krygier