Numerologia

karty, tarot

Wiele samotnych serc odczuwa potrzebę kochania i bycia kochanym. Bywa, że na naszej drodze stanie ktoś, kto poruszy czułą strunę w sercu, sam jednak nie odwzajemnia uczuć. Numerologia pomoże Wam znaleźć klucz do serca obiektu Waszych westchnień.
Kiedy z pomocą numerologii poznasz naturę Twojego/Twojej wybranka/wybranki, znajdziesz na niego/nią sposób. Musisz poznac jej / jego datę urodzenia. Teraz dodaj do siebie poszczególne jej człony (dzień, miesiąc, rok) i sprowadź do najprostszej postaci. Wygląda to następująco:
Przypuśćmy, że osoba, którą jesteś zainteresowana/y, urodziła się 12.05.1962 r. Wykonujemy działanie: 1 + 2 + 5 + 1 + 9 + 6 + 2 = 26 = 8 Liczba OSIEM jest kluczem do poznania upodobań wybranej przez Ciebie osoby. Teraz sprawdź charakterystykę obiektu Twoich westchnień, a dowiesz się, jak go zdobyć.

Numerologia JEDYNKA
Przed Tobą nie lada zadanie. JEDYNKA jest dość wybredna w doborze partnera, a w dodatku sama lubi decydować, kiedy, z kim i gdzie spędzi najbliższy wieczór. Jeśli więc chcesz zdobyć serce JEDYNKI, nie narzucaj jej swoich uczuć i sposobu myślenia. Tylko ją tym do siebie zrazisz. Najłatwiej zjednasz ją komplementami. Wykorzystaj więc tę słabość i nie szczędź jej pochwał w różnych sytuacjach. W sypialni JEDYNKI lubią dominować i choć czasem zapominają o grze wstępnej, potrafią być bardzo namiętnymi kochankami. Upór JEDYNEK bywa czasami męczący dla otoczenia, ale to przecież dzieci Słońca, domagają się więc należnej im uwagi i szacunku.
U JEDYNEK największe szanse mają DWÓJKI, SZÓSTKI, niekiedy SIÓDEMKI. Jeśli więc jesteś jedną z nich, Wasz związek ma duże szanse na przetrwanie wielu lat.

Numerologia DWÓJKA - detektor kłamstw
W tym wypadku inicjatywa zdecydowanie powinna należeć do Ciebie. DWÓJKI lubią czuć się adorowane, lecz od partnera wymagają przede wszystkim czułości i oddania. Bardzo ważne jest też dla nich poczucie, że są bezwarunkowo akceptowane. DWÓJKI, z natury nieśmiałe, dobierają partnerów instynktownie, szukając bezpieczeństwa i stabilizacji.
Jeśli rzeczywiście chcesz zdobyć serce DWÓJKI, to pamiętaj, że jest ona wyczulona na fałsz i natychmiast zorientuje się w ewentualnej nieszczerości Twych intencji. Dla DWÓJKI ważna jest też oprawa, dlatego zapraszając ją na kolację, zadbaj o świece i nastrojową muzykę. Seks jest dla DWÓJKI nieodzownym elementem miłości, ale nie lubi natarczywości i brutalności, dlatego namiętność okazuj jej delikatnie. To z pewnością się opłaci.
DWÓJKA zazwyczaj znajduje porozumienie ze wszystkimi liczbami, choć najlepiej rozumie się z TRÓJKĘ, PIĘTKĘ, SZÓSTKĘ i DZIEWIĘTKĘ. Może dlatego, że DWÓJCE imponują osoby niebanalne.

Numerologia TRÓJKA - uwielbia komplementy
TRÓJKI nade wszystko cenią sobie wolność, i to pod każdym względem. Nie oczekuj więc od niej wierności do grobowej deski. Jeżeli postanowi spędzić z kimś resztę życia, to tylko dlatego, że sama będzie tego chciała. Kocha życie, zabawę i pogodnych ludzi. Nie lubi natomiast nudy, scen zazdrości i życiowych morałów. Oszczędź jej więc typowych kazań.
TRÓJKĘ; cieszy wyrafinowany seks pełny niespodzianek. Lubi kokietować, i to w dodatku kilka osób naraz, ale natychmiast przestaje flirtować, gdy pojawia się ta jedna jedyna osoba, dla której traci głowę. Nie szczędź jej pochwał i komplementów - ubóstwia je i potrzebuje ich codziennie. Czasem bywa humorzasta, ale nie na tyle, żeby do siebie zniechęcić. Po prostu trzeba uzbroić się w cierpliwość.
Jeśli jesteś JEDYNKĘ, DWÓJKĘ, TRÓJKĘ lub SZÓSTKĘ, to masz bardzo duże szanse, aby stworzyć z TRÓJKĘ zgodny tandem.

Numerologia CZWÓRKA - wierna i rozważna
Postaraj się stworzyć wokół siebie atmosferę stabilności i bezpieczeństwa. CZWÓRKA z reguły jest ostrożna w podejmowaniu decyzji, dlatego dość długo zastanawia się nad ostatecznym wyborem. Nie lubi związków "na kocią łapę", dlatego unika ludzi nieodpowiedzialnych i niedojrzałych. Jeśli kocha, to szczerze i do grobowej deski - i to zazwyczaj tylko jedną osobę przez całe życie. Dlatego, jeśli jesteś zainteresowana/y jedynie krótkim, wakacyjnym romansem, skieruj swoje uczucia ku innej osobie.
CZWÓRKA potrafi zaskoczyć kochaną osobę inwencją zarówno w sypialni, jak i poza nią. Musi jednak mieć stuprocentową pewność, że partner będzie jej wierny.
Na pierwszych spotkaniach nie oczekuj od CZWÓRKI namiętnych wyznań. Jest dość wstydliwa i może się obawiać odrzucenia lub ośmieszenia. Daj jej czas na oswojenie się z własnymi uczuciami, a z pewnością zyskasz jej aprobatę.
CZWÓRKA zazwyczaj wybiera sobie partnerów spośród DWÓJEK i SZÓSTEK, choć pociąga ją też szaleństwo TRÓJEK i PIĘTEK, a także powaga SIÓDEMEK.

Numerologia PIĄTKA - wolny ptak
Nie staraj się jej zmusić do uczucia, to i tak nic nie da. PIĄTKA jest wolnym ptakiem i sama decyduje, z kim spędzi resztę życia. Kocha zmiany i improwizację (szczególnie w sypialni), dlatego w jej obecności zapomnij o rutynie i nudzie. PIĄTKA jest dość nieodpowiedzialna, ale za to pełna uroku, którym zdobywa rzesze przyjaciół i znajomych.
W sypialni PIĄTKA jest namiętna i często sama inicjuje grę miłosną. Jej żądzę może jeszcze bardziej rozbudzić odpowiedni kochanek (kochanka). Musi on jednak pamiętać o stworzeniu odpowiedniego nastroju i oprawy miłosnej nocy.
PIĄTK najłatwiej zdobyć, okazując jej dużo uczucia i akceptacji. Ponieważ lubi się ona otaczać ludźmi pogodnymi, szczerymi i nietuzinkowymi, postaraj się zaimponować jej w jakiejś dziedzinie, a z pewnością zdobędziesz jej sympatię.
PIĄTKI zazwyczaj lubią się wiązać z pogodnymi TRÓJKAMI i SZÓSTKAMI. Fascynują je jednak SIÓDEMKI i DZIEWIĄTKI. Niezależnie od liczby, każdy partner PIĄTKI musi jednak mieć nie lada cierpliwość, aby znosić jej kapryśną naturę.

Numerologia SZÓSTKA - smakosz
Lepiej pogódź się z faktem, że SZÓSTKĘ; zawsze będzie otaczał tłumek wielbicieli. Jako dziecko Wenus, potrzebuje ona czuć, że jest kochana. Okazuj jej więc czułość przy każdej okazji, a z pewnością szybko zdobędziesz jej akceptację, niekoniecznie jednak zaufanie. SZÓSTKA lubi czuć się bezpiecznie i pewnie w związku, dlatego jej zaufanie można zdobyć tylko lojalnością i szczerością.
Seks SZÓSTKI cenią sobie wysoko i są jego smakoszami. Instynktownie wybierają odpowiednich dla siebie partnerów, którzy będą mogli sprostać ich subtelnym oczekiwaniom.
SZÓSTKI, choć kochają być adorowane, tak naprawdę źle się czują, jeśli są traktowane tylko jako obiekt seksualny. Marzą o domu, zgodnej i bezpiecznej rodzinie, dlatego szukając partnera, kierują się dość prostymi zasadami. Chcą mieć przy sobie stuprocentowego mężczyznę lub kobietę. Jednak tylko one same wiedzą, co kryje się pod tajemniczym określeniem: sto procent.
SZÓSTKI, jako liczby najbardziej harmonijne, dogadują się praktycznie z każdą inną liczbą, ale zazwyczaj preferują JEDYNKI, PIĄTKI i DZIEWIĄTKI.

Numerologia SIÓDEMKA - dumna i wrażliwa
Niełatwe przed Tobą zadanie. Mało kto tak naprawdę jest w stanie rozpalić serce SIÓDEMKI. Z pozoru dumna i niedostępna, z trudem odkrywa swą prawdziwą naturę. Tylko ciepły, tolerancyjny i opiekuńczy partner potrafi wyzwolić w SIÓDEMCE jej emocje i uczucia. Ale jeśli komuś się to uda, będzie mieć przy sobie wspaniałą osobę, pełną ciepła i opiekuńczych uczuć.
SIÓDEMKI są zazwyczaj bardzo wierne i tego samego oczekują od wybranka. Są bardzo wrażliwe, a więc trudno znoszą wszelkie rozstania lub porażki uczuciowe. Miej to na uwadze, chcąc wiązać się z SIÓDEMKĘ. Czasem bywają szorstkie w kontaktach z otoczeniem, ale to tylko pozory, rodzaj samoobrony przed flirciarzami. Tylko wytrwałością i szczerością zdobędziesz jej względy.
Chcąc być z SIÓDEMKĘ, w sypialni zapomnij o kłopotach dnia codziennego i przenieś się w mistyczny świat rozkoszy. Największe szanse na udany związek z SIÓDEMKĘ mają właśnie SIÓDEMKI, a także DWÓJKI i DZIEWIĄTKI. Dużo pracy będą wymagały związki SIÓDEMKI z JEDYNKĘ i ÓSEMKĘ.

Numerologia ÓSEMKA - wulkan energii
ÓSEMKI są bardzo wybredne. Cenią siebie wysoko, a więc i od partnera sporo wymagają. Są bardzo energiczne, a przez to dość niecierpliwe. Jeżeli ktoś im wpadnie w oko, to chcą jak najszybciej zdobyć jego lub jej względy. Osoba zainteresowana związkiem z ÓSEMKĘ musi mieć mnóstwo wyrozumiałości i być tolerancyjna. Czasem trudno zrozumieć motywy jej postępowania, nagłe zmiany nastroju - cóż, tak to jest z indywidualnościami.
Nie tylko jest trudno zdobyć względy ÓSEMKI, ale jeszcze trudniej jest je utrzymać. Może dlatego, że same określają zasady związku i rolę, jaką ma w nim pełnić druga osoba. ÓSEMKA potrafi dać zarówno wiele radości, jak i przysporzyć wiele zmartwień. Ludzie, którzy nie radzą sobie z różnymi obowiązkami, szybko wyprowadzają ją z równowagi. Potrafi narzucić szybkie tempo życia, ale przy odpowiednim partnerze potrafi zwolnić i odpowiednio się dostosować. U jej boku musi jednak stać człowiek o silnym charakterze, który - w razie potrzeby - ustąpi jej lub będzie potrafił narzucić swój sposób postępowania.
ÓSEMKI lubią wyzwania, dlatego od czasu do czasu daj się zniewolić, ale nie bądź zbyt uległa/y - to je szybko nudzi.
ÓSEMKI dość dobrze czują się wśród TRÓJEK, PIĄTEK i SZÓSTEK, a także DWÓJEK, choć te je trochę nudzą. Za to z DZIEWIĄTKAMI mogą się wiecznie kłócić.

Numerologia DZIEWIĘTKA - odkrywca tajemnic
Koniecznie zwracaj baczniejszą uwagę na to, co mówisz. DZIEWIĄTKI to mistrzowie retoryki, a więc dla nich ważne jest nie tylko to, co mówisz, ale także: w jaki sposób to robisz.
Kochają być chwalone i hołubione. Cenią ludzi inteligentnych, ale i uczciwych. W wyborze partnera posługują się wyczuciem i intuicją. Jeśli chcesz zdobyć ich serce, to postaraj się wydobyć z siebie odrobinę mistycyzmu. One kochają wszystko, co tajemnicze i nieodgadnione. Lubią też wyzwania. Im partner jest trudniejszy do zdobycia, tym lepiej. Oczywiście, od czasu do czasu muszą poczuć, że ich trud się opłaca, a czynione przez nie wysiłki są doceniane.
W łóżku są bardzo namiętne, ale rzadko pozwalają sobie na całkowite zapomnienie (oczywiście bywają wyjątki). Potrafią być bardzo czułe, jednak czasem również dość opryskliwe. W sypialni inicjatywy oczekują zazwyczaj od partnera, choć szybko przejmują dowodzenie i realizują swoje własne fantazje i marzenia.
Jako jedne z niewielu, świetnie dogadują się z SIÓDEMKAMI, bardzo pociągają je również PIĄTKI oraz TRÓJKI, choć nie zawsze mogą nadążyć za ich zmiennym charakterem. Idealni partnerzy dla DZIEWIĄTEK to DWÓJKI i SZÓSTKI.

hipnoterapia

jako wróżka prowadzę od 20 lat salon tarota ciesząc się zaufaniem swoich klientów. moje wróżby pomagają odnaleźć sens życia, oraz uniknąć poważnych niebezpieczeństw. uważam, że w ten sposób wypełniam swoje posłannictwo polegające na pomocy innym ludziom. jako wróżka potrafię przewidzieć i przystępnie przedstawić węzłowe momenty życia, potrafię dopomóc w podjęciu trudnej życiowej decyzji. warto zasięgnąć mojej opinii również w sprawach pracy, przyszłości naszych bliskich, bądź w sprawach uczuciowych...

tarot wróżby

jeśli chcesz poznać swoją przyszłość, jak potoczą się losy twojej rodziny, twojego związku uczuciowego, co czeka cię w pracy? zapraszam na przyjazny seans bo któż nie jest ciekawy co przyniesie mu przyszłość? jutro, za kilka dni, lub w ciągu najbliższych lat? dzięki kartom tarota można otrzymać odpowiedź na każde pytanie. sposobów na przewidywanie przyszłości jest wiele. tradycja przekonuje, że człowiek może przy pomocy wróżenia dowiedzieć się wszystkiego, co jest mu potrzebne, żeby zmienić niesprzyjający bieg swojego życia, lub odwrotnie, zachować i umocnić jego pomyślny aspekt, osiągając przy tym wewnętrzną wolność, albowiem odpowiedź na nasze pytanie jest już napisana...

trzeba tylko odczytać ją z materii delikatnej jak mgła... barwne karty rozłożone na białym stole mówią o szczęściu i spełnionej miłości... podróżnicy wszystkich światów płynący pod rozgwieżdżonym niebem, nie znający miejsca z którego przybyli i do którego dopływają, czasami uśmiechają się do gwiazd w podzięce za życzliwość.

i jednego możemy być pewni - bóg także czasem wróży sobie z listków akacji...

wróżka grażyna krygier