Runy - tajemniczy przekaz z przeszłości...

wróżka, karty, tarot

Kiedy Wikingowie wyruszali na wojenną wyprawę na burtach swoich łodzi wycinali znaki tajemne, które miały im zapewnić pomyślność i bezpieczny powrót do domów. Runy - dar od staroskandynawskiego boga Odyna, są zbiorem znaków magicznych - stały się także jednym z najstarszych europejskich alfabetów rozpowszechnionym wśród Skandynawów i Germanów. Wraz z walecznymi Wikingami docierały one do wielu krajów europejskich - m.in. w Polsce odkryto kamienie na których powierzchni wyryto przekazy runiczne, ale alfabet był tylko jednym z zastosowań symbolów runicznych. Runy służyły jako znaki ochronne i magiczne. To za ich pomocą przewidywano przyszłość.
Magiczne Runy ryto na niewielkich kamieniach . . Kamienie te przechowywano w woreczku i wróżba polegała na wyciągnięciu z niego kilku kamyków. Z wyrytych runów odczytywano przyszłość...
Wśród znawców wróżbiarstwa runy uchodzą za doskonały system autopsychoanalizy, ich przekaz jest pogłębionym wizerunkiem stanu naszej duszy. Nie bez znaczenia jest fakt, że runy mają silne właściwości energetyzujące. Te proste znaki przyciągają moc, potrafią m.in. neutralizować niekorzystne pola elektromagnetyczne, oraz wpływy cieków wodnych. Zjawisko energii kształtów znane jest ludzkości od zamierzchłych czasów,bwykorzystywano je do celów leczniczych i magicznych n.p. w pieczęci Salomona, czy w Pentagramie.
Runy - proste symbole graficzne od wieków służyły ludzkości swoim działaniem ochronnym. Nie wszyscy wiedzą, że popularne na naszych drzwiach znaki K+M+B wywodzą się wprost z pogańskich zwyczajów umieszczania nad wejściem symboli ochronnych i wprawdzie teraz oznaczają one inicjały Trzech Króli - Kacpra, Melchiora i Baltazara, ale równie dobrze funkcjonują jako runy - gebo, ehwaz i berkanan.
Runy mają także właściwości lecznicze i profilaktyczne. W skandynawskich i niemieckich domach często można zauważyć wiszące na ścianach ozdobne deseczki z wymalowanymi runami.
wróżka, runy, tarot, Hagal
Hagal - symboliczne znaczenie tej runy to opieka potężnych mocy, przyniesie Ci ona powodzenie i otworzy przed Tobą nowe możliwości. Runa usuwa życiowe przeszkody, przywraca harmonię ciała i umysłu, chroni przed atakami.
wróżka, runy, tarot, Raido
Raido - symboliczne znaczenie tej runy to siła potrzebna do osiągnięcia celu. Runa drogi, rytmu i tańca. Pomaga zmienić nasze życie, pozbyć się nałogów.
wróżka, runy, tarot, Dagaz
Dagaz – symboliczne znaczenie tej runy to dzień i światło, niesie przebudzenie i nadzieję. Daje odwagę do działania. Pomaga wyjść z zaślepienia i beznadziejności.
wróżka, runy, tarot, Ingwaz
Ingwaz - symboliczne znaczenie tej runy to spokój, obfitość i urodzaj. Jest zalecana kobietom w ciąży.
wróżka, runy, tarot, Algiz
Algiz - symboliczne znaczenie tej runy to pomyślność i realizację przedsięwzięcia. Runa symbolizuje ozdrowienie w chorobie i pomyślność w sprawach uczuciowych, w uwodzeniu i zdobywaniu partnera. Chroni przed szkodliwym promieniowaniem cieków wodnych.
wróżka, runy, tarot, Ehwaz
Ehwaz - symboliczne znaczenie tej runy to partnerstwo, zaufanie i wierność. Pomyślność wspólnych działań i związków uczuciowych. Wspomaga procesy integracji i pozwala nam odnależć swoje miejsce w grupie.
wróżka, runy, tarot, Berkanan
Berkanan - symboliczne znaczenie tej runy to kobiecość, macierzyństwo, urodzaj. Stanowi tarczę ochronną dla domu rodzinnego. Uodparnia przed trwonieniem energii.
wróżka, runy, tarot, Odala
Odala - symboliczne znaczenie tej runy to bezpieczne miejsce na ziemi, ojczyznę i ogólny dobrobyt. Pomaga osiągnięcie szczęścia i zrealizowanie celu. Chroni przed chorobami genetycznymi.
wróżka, runy, tarot Fehu
Fehu - symboliczne znaczenie tej runy to wielkie energie twórcze. Oznacza obfitość, urodzaj, bogacenie się. Przynosi ona sukces materialny i duchowy. Chroni cały organizm przed atakami choroby.
wróżka, runy, tarot, Uruz
Uruz - symboliczne znaczenie tej runy to pozbycie się niepokojów i powrót do zdrowia. Runa szczęścia. Symbolizuje energię wszechświata, duchową podróż do żródeł. Pozwala na koncentrację wewnętrzną.
wróżka, runy, tarot, Durisaz
Durisaz – runa oznacza, że dzięki olbrzymim mocom, które są po Twojej stronie odniesiesz zwycięstwo, pokonasz wszelkie przeszkody. Musisz być tylko konsekwentny. Spodziewaj się miłości i życzliwości. Zachęta do zdecydowanego działania.
Nie dowierzasz? Spróbuj wykonać kilka run i umieść je w swoim otoczeniu. Będziesz zdziwiony ich działaniem...
Wystarczy na kartce papieru narysować je czerwonym pisakiem.Ale najlepsze, działające na największą odległość są miedziane.

hipnoterapia

jako wróżka prowadzę od 20 lat salon tarota ciesząc się zaufaniem swoich klientów. moje wróżby pomagają odnaleźć sens życia, oraz uniknąć poważnych niebezpieczeństw. uważam, że w ten sposób wypełniam swoje posłannictwo polegające na pomocy innym ludziom. jako wróżka potrafię przewidzieć i przystępnie przedstawić węzłowe momenty życia, potrafię dopomóc w podjęciu trudnej życiowej decyzji. warto zasięgnąć mojej opinii również w sprawach pracy, przyszłości naszych bliskich, bądź w sprawach uczuciowych...

tarot wróżby

jeśli chcesz poznać swoją przyszłość, jak potoczą się losy twojej rodziny, twojego związku uczuciowego, co czeka cię w pracy? zapraszam na przyjazny seans bo któż nie jest ciekawy co przyniesie mu przyszłość? jutro, za kilka dni, lub w ciągu najbliższych lat? dzięki kartom tarota można otrzymać odpowiedź na każde pytanie. sposobów na przewidywanie przyszłości jest wiele. tradycja przekonuje, że człowiek może przy pomocy wróżenia dowiedzieć się wszystkiego, co jest mu potrzebne, żeby zmienić niesprzyjający bieg swojego życia, lub odwrotnie, zachować i umocnić jego pomyślny aspekt, osiągając przy tym wewnętrzną wolność, albowiem odpowiedź na nasze pytanie jest już napisana...

trzeba tylko odczytać ją z materii delikatnej jak mgła... barwne karty rozłożone na białym stole mówią o szczęściu i spełnionej miłości... podróżnicy wszystkich światów płynący pod rozgwieżdżonym niebem, nie znający miejsca z którego przybyli i do którego dopływają, czasami uśmiechają się do gwiazd w podzięce za życzliwość.

i jednego możemy być pewni - bóg także czasem wróży sobie z listków akacji...

wróżka grażyna krygier