Wróżka Grażyna

karty, tarot

-Czy wróżki są potrzebne w XXI wieku?

Wróżka Grażyna - Oczywiście! Wróżki i wróżby były, są i będą. Co więcej, sądzę, że w naszych oświeconych czasach wszelkie techniki wróżbiarskie przeżywają swój renesans. W czasach niepewności jutra, ludzie pragną dowiedzieć się co ich czeka. Nie ma w tym nic złego. Wróżby nie są zabobonem. Tarot, czy astrologia mają swoje rzetelne teoretyczne podstawy, no i sprawdzają się... Ponadto wiele technik przewidywania przyszłości jest ściśle z wiązanych z naszym dziedzictwem kulturowym. Już od wieków dziewczęta wróżyły sobie termin zamążpójścia - wróżby Andrzejkowe są nawiązaniem do tych prastarych zwyczajów.

- A czy można rzeczywiście przewidzieć przyszłość?

Wróżka Grażyna - Tarot, czy astrologia nie służą do przewidywania przyszłości w takim komediowym wydaniu typu - brunet wieczorową porą, one raczej mówią o naszych szansach, które powinniśmy wykorzystać i o zagrożeniach, których możemy uniknąć. W tym sensie sprawdzają się w pełni.

- W jaki sposób to działa?

Wróżka Grażyna - Myślę, że jest to działanie wymiarów w jakich przebywamy. Nasze ciało fizyczne podlega w tym względzie dużym ograniczeniom, nieustannie przesuwamy się w czasie w jednym kierunku. Ale takim ograniczeniom nie podlegają nasze emocje i nasza podświadomość i nadświadomość. Ważne wydarzenia, a właściwie silne emocje z nimi związane, także te z przyszłości, przemieszczają się w czasie we wszystkich kierunkach. Każdemu z nas zdarzyło się spojrzeć czasem przez mgnienie oka we własną przyszłość, widzimy coś, co wydarzy się za kwadrans, bądź za kilka lat. Bardzo rzadko potrafimy wykorzystać tę informację, zazwyczaj przypominamy sobie o niej w momencie kiedy nasza wizja właśnie się spełniła... Drzwi pomiędzy tym co już się wydarzyło, i nieznanym są w każdym z nas. Tarot odwołuje się do tej zapomnianej umiejętności poprzez wróżenie i wróżki. To Pytający wybiera kluczowe karty. Rytuał i sceneria są tymi elementami, które mają pomóc w intuicyjnym wyborze właściwych kart.

- A zatem wszystko to opiera się na podświadomości i nadświadomości?

Wróżka Grażyna - Na silnych emocjach, które w przyszłości będziemy przeżywać. Odbieramy te emocje i klasyfikujemy z czym są one związane. Zawsze ważne momenty naszego życia wywołują silne uniesienia, szczęście, radość, euforia, gniew i rozpacz, nawet te przyszłe, są w nas zapisane. To one potrafią wskazać nam kierunek właściwego postępowania.

Bardzo wyjątkowi ludzie za pomocą medytacji potrafią szerzej uchylić te znajdujące się w każdym z nas drzwi do przyszłości. W ten sposób powstały przepowiednie Nostradamusa, podobnie działał Śpiący Prorok Edgar Cayce. W tych przypadkach był to już odbiór emocji zbiorowych.

- Czy jesteśmy w stanie uniknąć przyszłych złych wydarzeń?

Wróżka Grażyna - Tak, o ile wcześniej zrozumiemy mechanizm ich powstawania. Bardzo często sami prowokujemy przychodzące do nas nieszczęścia. Spotkało mnie to, czegom najbardziej się bał! - Ten znany cytat wyjaśnia najprostszy mechanizm funkcjonowania zdarzeń losowych w naszym życiu. Dlatego zawsze należy myśleć pozytywnie. Możemy w ten sposób aktywnie kształtować swoje życie i uniknąć wielu dramatów. Możemy także w ten sposób przywołać szczęście, powodzenie i dobrobyt. Tarot pomoże nam, wskazując obszary na których powinniśmy się skupić i metody jakich powinniśmy używać.

- Jacy ludzie korzystają z Pani porad?

Wróżka Grażyna - Do wróżki przychodzą ludzie, którzy pragną poszukiwać prawdy o sobie i swoim życiu. Tacy, którzy chcą zmienić swój świat na lepszy, przyjaźniejszy i bardziej zrozumiały. Decydują się oni na nowe doświadczenie, ponieważ życie stawia ich przed prawdą do której dojrzeli, której potrzebują, aby ponownie i w lepszy sposób zrozumieć sens swojego istnienia, aby uczynić swoje życie zasobniejszym i mądrzejszym. Mądrość Tarota wyznacza im ich drogę. Ci, którzy słuchają, osiągają szczęście. Wróżki i wróżenie to zajęcia stare jak świat.

- Dziękujemy za wywiad.

hipnoterapia

jako wróżka prowadzę od 20 lat salon tarota ciesząc się zaufaniem swoich klientów. moje wróżby pomagają odnaleźć sens życia, oraz uniknąć poważnych niebezpieczeństw. uważam, że w ten sposób wypełniam swoje posłannictwo polegające na pomocy innym ludziom. jako wróżka potrafię przewidzieć i przystępnie przedstawić węzłowe momenty życia, potrafię dopomóc w podjęciu trudnej życiowej decyzji. warto zasięgnąć mojej opinii również w sprawach pracy, przyszłości naszych bliskich, bądź w sprawach uczuciowych...

tarot wróżby

jeśli chcesz poznać swoją przyszłość, jak potoczą się losy twojej rodziny, twojego związku uczuciowego, co czeka cię w pracy? zapraszam na przyjazny seans bo któż nie jest ciekawy co przyniesie mu przyszłość? jutro, za kilka dni, lub w ciągu najbliższych lat? dzięki kartom tarota można otrzymać odpowiedź na każde pytanie. sposobów na przewidywanie przyszłości jest wiele. tradycja przekonuje, że człowiek może przy pomocy wróżenia dowiedzieć się wszystkiego, co jest mu potrzebne, żeby zmienić niesprzyjający bieg swojego życia, lub odwrotnie, zachować i umocnić jego pomyślny aspekt, osiągając przy tym wewnętrzną wolność, albowiem odpowiedź na nasze pytanie jest już napisana...

trzeba tylko odczytać ją z materii delikatnej jak mgła... barwne karty rozłożone na białym stole mówią o szczęściu i spełnionej miłości... podróżnicy wszystkich światów płynący pod rozgwieżdżonym niebem, nie znający miejsca z którego przybyli i do którego dopływają, czasami uśmiechają się do gwiazd w podzięce za życzliwość.

i jednego możemy być pewni - bóg także czasem wróży sobie z listków akacji...

wróżka grażyna krygier